Zdjęcie kontrolera na konsole Microsoft Xbox Series X
Źródło: needpix

Nowy kontroler do Xbox Series X. Wyciekło zdjęcie prawdopodobnego modelu

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
27 Lipca 2020

Microsoft jest już po swojej konferencji Xbox Games Showcase. Podczas wydarzenia zobaczyliśmy wiele nowych produkcji, zabrakło jednak zaskakujących nowości. Jedną z nich może być właśnie projekt nowego kontrolera do konsoli nowej generacji.

Do przecieków tego typu należy podchodzić z należnym dystansem, zdjęcia nowego kontrolera zostały udostępnione na Reddicie. Kontroler prawdopodobnie będzie dodawany do droższej wersji konsoli, czyli Xbox Series X, chociaż plotki mówią o tym, że ma trafić również do tańszej wersji S.

Sony rozdaje prezenty z okazji 10-lecia PlayStation PlusSony rozdaje prezenty z okazji 10-lecia PlayStation PlusCzytaj dalej

Xbox Elite Wireless Controller Series 2 z dodatkami

Przeciek ze zdjęciem pojawił się na popularnym portalu Reddit wczoraj, tj. 26 lipca. Na fotografii widzimy prawdopodobną wersję kontrolera na konsole nowej generacji od Microsoftu. Świadczyć o tym ma wzór, który silnie nawiązuje do designu Xbox Elite Wireless Controller Series 2, a więc tegorocznego kontrolera premium na Xboxa One. Z nowości, kontroler dostał nowego krzyżaka oraz przycisk “Share”.

Zdjęcie kontrolera na konsole Microsoft Xbox Series X

Co raz pojawiło się w Internecie, już z niego nie zniknie

Post został bardzo szybko usunięty. Równie szybko pojawiły się jednak nowe informacje, jakoby zdjęcie kontrolera miało pochodzić z imprezy w Waszyngtonie, a za udostępnienie jej odpowiada osoba pod pseudonimem Wolfy_Wizzardo. Prawdopodobnie wszelkie tajemnice zostaną wyjaśnione już w sierpniu, kiedy to odbędzie się kolejna prezentacja gier od Microsoftu i prawdopodobnie pokazany zostanie Xbox Series S, czyli tańsza wersja nowej konsoli.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaawansowany tor kolejowy w Arabii Saudyjskiej. To pierwszy krok do budowy miasta przyszłości
  2. Nie ma ucieczki przed sztuczną inteligencją. AI widzi przez ściany
  3. Streaming muzyki bezpośrednio do mózgu. Nowa technologia od Elona Muska
  4. "Nigdzie nie zajdziesz, grając w gry komputerowe". Znany komentator nie pozostawia na graczach suchej nitki

Następny artykuł