Kobieta trzymają w rękach smartfona.
Źródło: pexels

Oglądaj filmy na YouTube w tym samym czasie ze swoimi znajomymi. Aplikacja Airtime na to pozwala

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
26 Kwietnia 2020

Kończą Wam się powoli pomysły na spędzanie wolnego czasu w zamknięciu? Z aplikacją Airtime spotkacie się ze swoimi znajomymi na portalu YouTube i wspólnie obejrzycie wybrane produkcje.

W czasach zdalnej pracy firmy zajmujące się aplikacjami do wideokonferencji prześcigają się w pomysłach wprowadzanych do swoich programów. Kiedy większość obiera ścieżkę typowo zawodową organizując miejsce spotkań dla pracowników aplikacja Airtime za cel obrała sobie przyjaciół.

Aktywna pauza

Aplikacja Airtime pozwala na wspólne oglądanie filmów udostępnianych na YouTube. Twórcy zachęcają, aby stworzyć grupę zawierającą maksymalnie 5 osób i oddać się wspólnej zabawie w czasie rzeczywistym. W trakcie oglądania każdy z uczestników może pauzować film, użytkownicy mogą również wysyłać sobie reakcje, gify, naklejki. Pokoje tworzone w aplikacji mogą być publiczne lub prywatne. Wybór jest dosyć duży, za pomocą aplikacji Airtime można wspólnie oglądać wszystkie materiały dostępne na YT, w tym kilkanaście pełnometrażowych produkcji takich jak Shrek czy Donnie Darko.

Netflix z przyjaciółmi

Airtime nie jest jedyną platformą pozwalającą na wspólne oglądanie filmów. Jakiś czas temu powstała wtyczka do przeglądarki Google Chrome, która pozwala wspólnie oglądać produkcje na Netflixie. Netflix Party daje możliwość pauzowania i startowania filmu przez wszystkich członków sesji, użytkownicy mogą również ze sobą rozmawiać za pomocą czatu tekstowego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszystkie dziwactwa Sony. Szał patentowy w pigułce
  2. Messenger Room na 50 osób. Facebook wprowadza duże zmiany w swoich serwisach
  3. Messenger Kids od Facebooka startuje w 70 krajach
  4. Facebook zainwestował prawie 6 mld dolarów w Indiach! Największa inwestycja od czasu WhatsAppa
Następny artykuł