Żabka
Źródło: wikipedia.com

Rewolucja w Żabce. Klienci na pewno będą zadowoleni

Kuba WielochKuba Wieloch
29 Czerwca 2020

Wiceprezes zarządu Żabki poinformował, że sieć kończy fazę testową maszyn do odbierania paczek. Może się okazać, że Inpost będzie miał ogromną konkurencję na rynku.

Pandemia oznacza zmiany

Koronawirus sporo namieszał w światowym handlu. Ze względu na zagrożenie zarażeniem klienci coraz częściej rezygnują z dostarczenia przesyłek do "rąk" na rzecz modelu paczkomatowego. W ostatnich miesiącach wprowadzono również nowe metody płatności przy odbiorze przesyłek, jak chociażby brak konieczności wpisywania pinu przy płatności kartą.

Plotki się potwierdziły

Pierwsze plotki na temat "Żabkomatów" pojawiły się rok temu, a informował o nich portal Spiderweb. Ponoć miały się one pojawić jeszcze przed Bożym Narodzeniem ubiegłego roku, lecz słuch o nich zaginął.

Okazuje się jednak, że plotki były prawdziwe. Portal wiadomoscihandlowe.pl podał informacje o tym, że poznańskiej centrali Żabka kończy testy maszyn

Tak, zautomatyzowany odbiór paczek testujemy już w naszej centrali, nie zajmuje on dużo miejsca i może odbywać się bez udziału franczyzobiorcy - powiedział Adam Manikowski, wiceprezes Żabka Polska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Genialne nagranie. Jest na kwarantannie, więc po kawę poleciał dronem
  2. Niesamowite nagranie, astronomowie pokazali 10 lat życia Słońca klatka po klatce
  3. Fizyka jest niesamowita. Proste doświadczenie, można zrobić je dosłownie wszędzie
  4. Głosowanie w czasach pandemii. Czy maseczka jest konieczna by oddać głos?

Następny artykuł