Techgame.pl
Deathloop

IGDB.com

5 najciekawszych tytułów z tegorocznego State of Play. Premiery tuż za rogiem!

12 Lipca 2021

Autor tekstu:

Kuba Wieloch

Udostępnij:

Tegoroczne State of Play już za nami, jak co roku wielu graczy narzeka na brak przełomowych tytułów, inni natomiast są zadowoleni i nie mogą doczekać się nadchodzących premier. Przejdźmy zatem do szybkiego podsumowania tego eventu!

Tribes of Midgard

Po sukcesie Valheim mogliśmy spodziewać się wysypu nowych survivali oraz gier osadzonych w świecie wikingów. W taki oto sposób otrzymujemy połączenie jednego i drugiego, a mianowicie grę Tribes of Midgard, czyli 10-osobowy kooperacyjny survival w rzucie izometrycznym z elementami RPG i Hack’n’slasha.  Premiera tej ciekawie zapowiadającej się gry nastąpi 27 lipca tego roku.

Demon Slayer - Kimetsu no Yaiba - The Hinokami Chronicles

Na State of Play zaprezentowano również tytuł skierowany w konkretną niszę, a mianowicie Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Hinokami Chronicles. Ta gra będzie najpewniej pozycją obowiązkową dla fanów anime i mangi. Adaptacja wygląda ciekawie, a premiera wyznaczona jest na 24 września tego roku.

Lost Judgment

Na ten tytuł z pewnością będziemy czekać z wielkim zniecierpliwieniem. Już 24 września czeka nas premiera długo wyczekiwanego Lost Judgment. Jeśli lubicie japońkie kino akcji, albo fenomenalną serię gier Yakuza, to zwyczajnie będziecie musieli zagrać w ten tytuł. Możecie spodziewać się wielu zwariowanych pojedynków, fantastycznej fabuły i co najważniejsze wielu godzin w barze z karaoke.

Death Stranding Director's Cut

Już 24 września na konsoli PS5 ukaże się nowe wersja Death Stranding, a mianowicie Director’s Cut. Jak sama nazwa wskazuje, gracze otrzymają wiele rozszerzeń oraz usprawnień. Wiadomo już, że w tytule zostanie poprawiony system walki, gracze otrzymają nowe przedmioty oraz jakkolwiek dziwnie to nie brzmi tor wyścigowy. Ponoć  w grze mają pojawić się również nowe, krótkie wątki fabularne przygotowane przez samego Hideo Kojime.

Deathloop

Gwoździem programu tegorocznego State of Play był rzecz jasna tytuł Deathloop. Gra ta ma łączyć w sobie elementy skradanki i shootera, znane wcześniej z takiej gry jak, chociażby Dishonored. Deathloop prawdopodobnie będzie hitem, także warto śledzić losy tego tytułu. Premiera tej gry zaplanowana jest na 14 września bieżącego roku.Tagi:

Sony PlayStation

Kuba WielochAutor

Wydawca pełniący obowiązki redaktora naczelnego portalu Techgame. Absolwent socjologii na Uniwersytycie Warszawskim, wcześniej pisał dla portalu Esportmania. Zagorzały fan e-sportu, gier strategicznych i sprzętu komputerowego.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@techgame.pl

Podobne artykuły

Quake

Gry

Wielki powrót Quake. Czy na pewno?

Czytaj więcej >
Diablo II

Gry

Podsumowanie dnia. Otwarta beta dla Diablo II, nowa konkurencja dla FIFY, Pokemon Unite na urządzenia mobilne

Czytaj więcej >
Among us

Gry

Gamingowe Newsy - Nowy tryb w Fornite, Call of Duty Vanguard, Patch 1.9 dla Cyberpunk 2077

Czytaj więcej >
World of Warcraft

Gry

Czy obserwujemy śmierć gatunku MMORGP? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
GTA San Andreas

Gry

Nadchodzą remastery GTA. Czy rzeczywiście ich potrzebujemy?

Czytaj więcej >
Diablo II: Resurrected

Gry

Rusza beta do Diablo II: Resurrected. Czy to Ostatnia deska ratunku dla Blizzard?

Czytaj więcej >