Techgame.pl
Kobieta robiąca zakupy za pomocą tableta.

Pixabay

Allegro wprowadza sporo nowości. Najwięcej zyskają subskrybenci programu Smart

2 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Allegro wprowadza nowe usługi na swojej platformie. Allegro Pay to nowa forma płatności, która pozwoli kupującym brać kredyt do 4 tysięcy złotych.

Allegro Pay przewiduje kilka różnych opcji spłaty z czego najwięcej możliwości i atrakcyjnych form rozkładania rat otrzymają subskrybenci Allegro Smart.

Nowości od Allegro

Polski gigant aukcyjny wprowadza kolejne nowości w swojej usłudze. Po ciepło przyjętej funkcji Allegro Smart, która pozwala wykupić abonament, dzięki któremu kupujący uzyskują dostęp do wielu atrakcyjnych zniżek i darmowej dostawy zamówionych produktów, na platformie debiutuje Allegro Pay. Program będzie dotyczył wszystkich użytkowników sklepu internetowego, jednak na najwięcej atrakcyjnych opcji będą mogli liczyć przede wszystkim osoby subskrybujące Allegro Smart.

Nowa forma płatności

Allegro Pay dołączy do istniejących już form płatności oferowanych przez giganta e-commerce. Usługa była przygotowana przez ostatnie miesiące, teraz została uruchomiona, na początek jednak skorzystać z niej będzie mogła bardzo ograniczona liczba osób. Według planów platformy, usługa będzie uruchomiona dla większej części klientów do końca 2020 roku. Jak podkreślają władze, Allegro Pay nie zastąpi istniejących już form płatności, a będzie stanowić ich uzupełnienie.

Co zyskamy korzystając z Allegro Pay

Dzięki najnowszej usłudze oferowanej przez Allegro, klienci będą mogli wnioskować o kredyt w wysokości 4 tysięcy złotych. Opłata za zakupy w tej usłudze może być uiszczona w przeciągu 30 dni od dokonania zakupu lub może zostać rozłożona na atrakcyjne raty. W tym przypadku najwięcej zyskają osoby subskrybujące Allegro Smart, które w usłudze Allegro Pay będą mogli spłacić kredyt w trzech ratach o zerowym oprocentowaniu. Allegro przewiduje również rozłożenie rat na kolejno 5, 10 lub 20, w tym przypadku jednak trzeba liczyć się z nałożeniem oprocentowania, które w skali roku wyniesie 7,2%. Płatności będzie można przeprowadzać zarówno za pomocą szybkich przelewów, jak i BLIK-a. Budżet kredytowy zostaje przyznany bezterminowo i jak podkreśla Allegro, klient nie może z niego skorzystać w każdym momencie. Istnieje również możliwość, że budżet w ogóle nie zostanie wykorzystany i w takim przypadku klient nie poniesie za to żadnych dodatkowych kosztów.  

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Podobne artykuły

Astronauci na ISS

Technologie

Załoga misji Crew-1 powróciła na Ziemię. Wielki sukces SpaceX i NASA

Czytaj więcej >
London City Airport

Technologie

London City Airport wprowadza rewolucyjną technologię. Pierwsze duże lotnisko z cyfrową wieżą kontroli

Czytaj więcej >
Smartfon Cat S42 H+

Technologie

Idealne w czasie pandemii. Antybakteryjne smartfony już w sklepach

Czytaj więcej >
Smart

Technologie

Bielizna monitorująca nasz organizm. Inteligentne majtki wchodzą na rynek

Czytaj więcej >
Oculus Quest 2

Technologie

Gogle Oculus Quest 2 bez obowiązkowej integracji z Facebookiem. Prywatność jednak kosztuje

Czytaj więcej >
Mars

Technologie

Znamy datę lądowania nowego łazika na Marsie. Chiny idą jak burza

Czytaj więcej >