Kobieta robiąca zakupy za pomocą tableta.
Źródło: Pixabay

Allegro wprowadza sporo nowości. Najwięcej zyskają subskrybenci programu Smart

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
2 Sierpnia 2020

Allegro wprowadza nowe usługi na swojej platformie. Allegro Pay to nowa forma płatności, która pozwoli kupującym brać kredyt do 4 tysięcy złotych.

Allegro Pay przewiduje kilka różnych opcji spłaty z czego najwięcej możliwości i atrakcyjnych form rozkładania rat otrzymają subskrybenci Allegro Smart.

Nowości od Allegro

Polski gigant aukcyjny wprowadza kolejne nowości w swojej usłudze. Po ciepło przyjętej funkcji Allegro Smart, która pozwala wykupić abonament, dzięki któremu kupujący uzyskują dostęp do wielu atrakcyjnych zniżek i darmowej dostawy zamówionych produktów, na platformie debiutuje Allegro Pay. Program będzie dotyczył wszystkich użytkowników sklepu internetowego, jednak na najwięcej atrakcyjnych opcji będą mogli liczyć przede wszystkim osoby subskrybujące Allegro Smart.

Pałac wybudowany na ogromnej skale z magmy. Sigiriya robi niesamowite wrażeniePałac wybudowany na ogromnej skale z magmy. Sigiriya robi niesamowite wrażenieCzytaj dalej

Nowa forma płatności

Allegro Pay dołączy do istniejących już form płatności oferowanych przez giganta e-commerce. Usługa była przygotowana przez ostatnie miesiące, teraz została uruchomiona, na początek jednak skorzystać z niej będzie mogła bardzo ograniczona liczba osób. Według planów platformy, usługa będzie uruchomiona dla większej części klientów do końca 2020 roku. Jak podkreślają władze, Allegro Pay nie zastąpi istniejących już form płatności, a będzie stanowić ich uzupełnienie.

Nieoficjalne: Microsoft zrezygnuje z płatnej funkcji multiplayerNieoficjalne: Microsoft zrezygnuje z płatnej funkcji multiplayerCzytaj dalej

Co zyskamy korzystając z Allegro Pay

Dzięki najnowszej usłudze oferowanej przez Allegro, klienci będą mogli wnioskować o kredyt w wysokości 4 tysięcy złotych. Opłata za zakupy w tej usłudze może być uiszczona w przeciągu 30 dni od dokonania zakupu lub może zostać rozłożona na atrakcyjne raty. W tym przypadku najwięcej zyskają osoby subskrybujące Allegro Smart, które w usłudze Allegro Pay będą mogli spłacić kredyt w trzech ratach o zerowym oprocentowaniu. Allegro przewiduje również rozłożenie rat na kolejno 5, 10 lub 20, w tym przypadku jednak trzeba liczyć się z nałożeniem oprocentowania, które w skali roku wyniesie 7,2%. Płatności będzie można przeprowadzać zarówno za pomocą szybkich przelewów, jak i BLIK-a. Budżet kredytowy zostaje przyznany bezterminowo i jak podkreśla Allegro, klient nie może z niego skorzystać w każdym momencie. Istnieje również możliwość, że budżet w ogóle nie zostanie wykorzystany i w takim przypadku klient nie poniesie za to żadnych dodatkowych kosztów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka znalazła sposób, jak zrobić zakupy w niedziele niehandlową. Wystarczył jeden prosty krok
  2. Uber Eats z nową funkcjonalnością. Chciałoby się powiedzieć "w końcu"
  3. Fani iPhone'a załamani. Apple przesuwa datę premiery iPhone'a 12
  4. Oto gadżet, który pokocha Twój kot. Xiaomi Youpin Petoneer, czyli kolejna innowacja od Chińczyków

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł