Allegro
Źródło: własne

Allegro wprowadza nowość. Rewolucja w płatnościach jeszcze w lipcu

Kuba WielochKuba Wieloch
16 Lipca 2020

Allegro wprowadza nową metodę płatności - Allegro Pay. Rewolucja wejdzie w życie 31 lipca

Nowa metoda płatności


Wprowadzanie własnej metody płatności stało się swego rodzaju trendem w serwisach internetowych. Z takiego rozwiązania korzysta już Google (Google Pay) i Apple (Apple Pay). Allegro zauważyło w tym okazję i zamierza szybko z niej skorzystać.

Czekamy na więcej infromacji


Co prawda nie wiemy jeszcze dokładnie, jak będzie działać Allegro Pay, jako że firma nie chce udzielać konkretnych informacji. Możemy się jednak domyślać, że ta metoda płatności będzie działała bardzo podobnie do wersji Google i Apple. Będziemy mogli się o tym przekonać już 31 lipca, bo właśnie wtedy Allegro umożliwi test nowej metody wybranej grupie kupujących. Allegro Pay ma być nową opcją płatności i nie zastępować obecnie istniejących, także nie będziemy zobligowani do korzystania z tej metody.

Największa dziura Europy jest w Polsce. Wiesz gdzie?Największa dziura Europy jest w Polsce. Wiesz gdzie?Czytaj dalej

Podrożeje prowizja


To jednak nie koniec nowości i zmian w popularnym serwisie. Niestety nie są one zbyt korzystne dla użytkowników. Z dniem 31 lipca zostaną zwiększone prowizje dla sprzedających w działach Elektronika, Dom i ogród, Kolekcje i sztuka, Firma i usługi, Sport i turystyka, Kultura i rozrywka oraz Uroda.
Zmiany mogą mocno uderzyć w osoby, których utrzymanie zależne jest od sprzedaży na serwisie. W niektórych wypadkach maksymalna wartość prowizji wzrośnie aż o 100%. Dla przykładu w kategorii Meble w działach Dom i Ogród oraz Dziecko wartość maksymalnej prowizji wzrośnie ze 100 do 200 zł.

Spadkobierca Concorde'a nadchodzi. Ma osiągać prędkość prawie 3000 km/hSpadkobierca Concorde'a nadchodzi. Ma osiągać prędkość prawie 3000 km/hCzytaj dalej

Szykuje się wiele zmian


Wszystkie, szczegółowo opisane zmiany możecie znaleźć na stronie Allegro. Wejdą one w życie dnia 31 lipca 2020 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa dziura Europy jest w Polsce. Wiesz gdzie?
  2. Xiaomi: bezprzewodowe słuchawki za 180 zł. Apple ma konkurenta
  3. Narodowe Biuro Rozpoznania wysłało w kosmos tajne ładunki. Mają zapewnić bezpieczeństwo USA
  4. Potężna eksplozja w kosmosie o jasności tryliona Słońc. Naukowcy wyjaśniają

Następny artykuł