Techgame.pl
AC Ragnarok

Assassin's Creed Ragnarok 2020/ Facebook

Assassin's Creed: Ragnarok wycieka w Amazonie. Zapowiedź tytułu jest coraz bliżej

29 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Już od wielu miesięcy słyszymy pogłoski jakoby nowa część hitowej serii dotyczyła tematu wikingów. Wszystkie przecieki wskazują na to, że Assassin's Creed Ragnarok może zostać oficjalnie zaprezentowane już dzisiaj! Kolejne informacje przynió

Ubisfot nie jest zbyt dobry w utrzymywaniu nowych gier w tajemnicy. Ilość informacji o kolejnej części serii o skrytobójcach pozwala sądzić, że gra może pokazana nawet dziś.

Assassin's Creed: Ragnarok

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, nowa część hitowej serii Assassin's Creed ma mieć podtytuł "Ragnarok" i rozgrywać się będzie w czasach wikingów. Podobnie jak ostatnie części, również i ta zostanie wyposażona w bogate elementy RPG (choć Odyssey to już w zasadzie pełnoprawny RPG), możliwość posiadania statku i zaprezentuje kolejną część historii o potyczkach bractwa asasynów z templariuszami. Parę dni temu na Twitterze pojawiły się niepotwierdzone doniesienia od niejakiego Shinobi602, który uważa, że zapowiedź gry jest już bardzo blisko i nastąpić może właśnie dzisiaj (tj. 29.04). Jakiś czas temu na stronie Amazona pojawiła się możliwość zamawiania kolekcjonerskiej edycji gry właśnie z podtytułem "Ragnarok", co niemal na pewno potwierdza wcześniejsze przecieki o miejscu i czasie akcji gry. Tym razem źródłem przecieków ponownie jest Amazon.

Amazon nie umie zachować tajemnicy

W ofercie francuskiego oddziału Amazona pojawiła się nowa powieść o robocznym na razie tytule "Assassin's Creed". Ubisoft już niemal od samych początków serii wspierał growy cykl powieściami dopełniającymi przedstawioną w grach historię. Premierze każdej części towarzyszyła książka osadzona w klimacie gry. Choć pojawiały się również i takie niezwiązane z oficjalnym cyklem, to właśnie tagi zastosowane przez Amazon pozwalają sądzić, że "wycieknięta" książka również wesprze nową część gier. W tagach dostrzec można było słowa "Valhalla", "Viking" i "Ragnarok" co jednoznacznie potwierdza osadzenie zarówno książki, jak i gry w epoce wikingów. Jeden z YouTuberów podchwycił temat i znalazł identyczne powieści w kilku innych niemieckich sklepach, w tym w Amazonie. Poza tym, jak donoszą użytkownicy Twittera, na platformie Weibo pojawiło się przypomnienie dla chińskiego oddziału Ubisoft wyznaczone na 20 czasu chińskiego dnia dzisiejszego i wiele osób podejrzewa w związku z tym, że nowy Assassin's Creed zostanie właśnie o tej godzinie oficjalnie pokazany światu. Ciekawi nas, czy możemy spodziewać się czegoś więcej, niż jedynie krótkiego teasera, w końcu większość gier AAA zapowiadanych jest w okolicy czerwca na targach E3. Te w tym roku się nie odbędą, ale zastąpią je inne, wirtualne wydarzenia.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >