ASUS ZenBook 13
Źródło: Materiały prasowe

ASUS prezentuje laptopy z nowej serii ZenBook. Jest w czym wybierać

Albert DługoszewskiAlbert Długoszewski
14 Sierpnia 2020

ASUS zaprezentował nowe produkty ze znanej serii ZenBook. Nowe laptopy ZenBook 13 i ZenBook 14 są już dostępne w Polsce!

ZenBook to jedna z najpopularniejszych serii laptopów w Polsce. Tym razem ASUS uraczył nas dwoma nowymi produktami. ZenBook 13 i ZenBook, obie maszyny są już dostępne w Polsce!

ZenBook 13 i ZenBook 14

Nowe modele są jeszcze smuklejsze i lżejsze niż modele poprzedniej generacji. ZenBook 13 waży tylko 1,07 kg, a oba modele mierzą zaledwie 13,9 mm w profilu. Pomimo ultrasmukłej konstrukcji oferują bogaty zestaw gniazd, w tym pełnowymiarowe gniazdo HDMI oraz złącza USB Type-A, jak również gniazdo Thunderbolt™ 3 USB-C® oraz czytnik kart microSD. Są ta najsmuklejsze na świecie laptopy z ekranami o przekątnej 13,3 cala i 14 cali oferujące tak bogate i wszechstronne opcje połączeń.

ASUS ma niespodziankę dla swoich klientów!

Dodatkowo, przy zakupie laptopów z serii ZenBook w polskim sklepie ASUS, klienci mogą przedłużyć gwarancję ASUS Premium Care o dodatkowy rok za 1 zł, oszczędzając nawet 198 zł. Nowe ZenBooki dostępne są w sugerowanej cenie detalicznej od 3 999 zł. Więcej informacji na temat nowych ZenBooków od ASUSa można znaleźć w tym miejscu.

Następny artykuł