Techgame.pl
Marvel's Avengers

Steam

Marvel's Avengers: Superbohaterowie na gameplayach. Startują betatesty

8 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

W sieci pojawił się istne zatrzęsienie nowych gameplayów z Marvel's Avengers. Widać na nich między innymi rozgrywkę poszczególnymi herosami i wstawki fabularne. Wiemy także kiedy rozpocznie się otwarta beta dla wszystkich!

Lubicie Avengersów? Jeśli tak, nie możecie przegapić nadchodzącej bety nowej produkcji Square Enix.

Marvel's Avengers okiem graczy

Właśnie rozpoczęła się zamknięta beta Marvel's Avengers dla posiadaczy konsoli PlayStation 4, która pierwotnie miała wystartować o godzinie 21:00 szóstego sierpnia, jednak zdecydowano się na wcześniejszy start. Dzięki temu do sieci już trafiły pierwsze zarejestrowane przez graczy gameplaye z nadchodzącej hitowej produkcji. Co jednak szczególnie ważne, poznaliśmy również prawdziwe założenia gry, które... niekoniecznie wszystkim się spodobają. Marvel's Avengers to bowim nastawiona na kooperację gra będąca wariacją na temat looter shooterów (looter brawl?), w której istotą zabawy jest wykonywanie powtarzalnych misji w celu zdobycia jak najlepszego wyposażenia dla naszych bohaterów. Tak, Avengersi przypominają nieco popularne Destiny 2, choć niezwykle odmienne gatunkowo, to jednak zbliżone w założeniach i u podstaw rozgrywki. Przyznajmy jednak, że nastawiona na narrację gra sprawdziałby się tutaj co najmniej dobrze, prawda?

Fabuła też będzie

Nie ma się co jednak martwić, gdyż twórcy oczywiście obiecują przerywniki filmowe, bogatą historię i możliwość rozgrywki różnymi herosami wraz ze znajomymi, z czego to ostatnie jawi się dla wielu jako najciekawszy smaczek. Choć postawienie na grindowanie rodem z popularnych looter shooterów może nie być dla wszystkich świetnym pomysłem, gra po samych materiałach zapowiada się co najmniej ciekawie. W świecie superbohaterów mieliśmy już przecież gry o Batmanie łączące otwarty świat, skradanie, świętną fabułę i rewolucyjny system walki, nie tak dawno temu ukazał się Spider-Man na PS4, który okazał się przepiękną produkcją na którą fani człowieka-pająka zasłużyli. W tym wszystkim to właśnie Avengersi wyróżniają się podejściem do rozgrywki i postawieniem na inne, niż historia i otwarty świat, mechaniki. 

Mnóstwo nowych gameplayów i beta

W siecie pojawiło się mnóstwo nowych gameplayów z nadchodzącej produkcji od Square Enix. Wszystkie obejrzeć można m.in. na oficjalnym kanale IGN. Możemy w akcji zobaczyć każdego herosa i sposoby, na jakie deweloperzy postanowili ich od siebie odróżnić, kawałek zadań fabularnych i potyczkę z bossem. Choć beta dla nabywców przedpremierowej edycji gry rozpoczęła się na PS4 już 6 sierpnia i potrwa do 9, to posiadacze PC i Xbox'a One będą mogli zagrać w dniach 13-16 sierpnia. Twórcy informują jednocześnie o otwartych testach dla wszystkich, które odbędą się 13-16 i 20-23 sierpnia na PS4 i 20-23 na pozostałych sprzętach. 

Zobacz wideo (1)

Zobacz wideo (2)

Zobacz wideo (3)

Zobacz wideo (4)

Zobacz wideo (5)

Zobacz wideo (6)

Podobne artykuły

Logo Xbox

Gry

Jak grać w chmurze dzięki Xbox Game Pass?

Czytaj więcej >
Monster Slayer

Gry

Premiera nowego Wiedźmina tuż za rogiem. Co wiemy o The Witcher: Monster Slayer?

Czytaj więcej >
Netflix

Gry

Netflix wchodzi w świat gamingu? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
Wildstar

Gry

Gry, które umarły. Pamiętacie te tytuły MMORPG?

Czytaj więcej >
Heroes of might and Magic 3

Gry

Nieśmiertelne gry. Nadal w nie gramy pomimo upływu lat

Czytaj więcej >
Deathloop

Gry

5 najciekawszych tytułów z tegorocznego State of Play. Premiery tuż za rogiem!

Czytaj więcej >