Techgame.pl
Anthem

oficjalny screenshot

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

25 Lutego 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Tragiczne recenzje Anthem nie pozostawiły EA bez odzewu. Firma zamierza naprawić produkcję, ale raczej nie nastąpi to szybko.

Anthem jaki jest, każdy widzi. Nie trzeba nawet zagrać w grę, aby dowiedzieć się, że jej premiera była ogromnym zawodem dla wielu graczy, a także poważnym nadszarpnięciem renomy legendarnego studia Bioware. Średnia ocen recenzentów na Metacriticu w wersji na PC wynosi obecnie 59, ale opinie graczy są jeszcze mniej pochlebne i ocena konsumentów to marne 4/10. Gra cierpi przede wszystkim na wtórność, brak konkretnego systemu wynagradzania gracza i mało ciekawą fabułę.

Anthem wiecznie żywe... czyżby?

Bioware nie porzuciło jednak produkcji. W ostatnim wpisie na blogu firmy, producenci zapowiadają wielkie zmiany. Ich głównym celem jest zdefiniowanie na nowo gameplayu dodając bardziej satysfakcjonującą zawartość, jasne cele i odpowiedni system nagród. Zmian doczekać ma się też fabuła i endgame, który jest jedną z najważniejszych funkcji looter shootera, a w Anthem został potraktowany po macoszemu skutecznie zniechęcając graczy do poświęcania swojego czasu na grę. Zapowiedzi można podsumować w dość prosty sposób - Anthem ma doczekać się całkowitego odświeżenia. Czy jednak wysiłek włożony w naprawianie produkcji się opłaci? Aby się o tym przekonać musimy poczekać prawdopodobnie sporo czasu. Bioware chce w pełni skupić się na przemodelowaniu rozgrywki, dlatego też nie należy spodziewać się nowych sezonów ani dużych aktualizacji w najbliższym czasie. Miejmy nadzieję, że wspólne wysiłki EA i Bioware naprawią produkcję, a sam Anthem nie skończy jak niesławny Fallout 76, którego kolejne aktualizacje coraz bardziej wkurzają graczy.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >
mount and blade 2 bannerlord

Gry

Mount & Blade 2: Bannerlord z przesuniętą datą premiery. Jest dobrze!

Czytaj więcej >