Techgame.pl
Kadr ze zwastuna Call of Duty: Warzone. Tytuł: Call of Duty: Modern Warfare & Warzone - The Haunting of Verdansk Trailer | PS4

YouTube/PlayStation

Call of Duty ze specjalnym trybem na Halloween. W grze spotkamy bohaterów horrorów

21 Października 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Zbliża się Halloween. Z tej okazji twórcy gier przygotowują dla graczy specjalne wydarzenia w grach, które wprowadzą nas w upiorny nastrój podczas rozgrywki. Call of Duty: Modern Warfare & Warzone nawiedzą postaci rodem z sennych

Z okazji nadchodzącego Halloween, Call of Duty: Modern Warfare & Warzone nawiedzi znany z “Teksańskiej masakry piłą mechaniczną” Leatherface i główny antagonista “Piły”, a więc Jigsaw. Tegoroczne Halloween szykuje się niezwykle emocjonująco dla fanów twórczości Activision.

Halloween w dobie pandemii

Halloween tradycyjnie obchodzone jest 31 października. W godzinach wieczornych, dzieci w różnego rodzaju strojach chodzą od domu do domu i “straszą” swoich sąsiadów w zamian za cukierki. Tegoroczne Halloween musi mieć jednak, ze względu na globalną pandemię koronawirusa trochę inny charakter. Producenci gier chcą więc zachęcić graczy do pozostania w ten szczególny dzień w domach. Z tej okazji twórcy przygotowują dodatkowe funkcjonalności w swoich produkcjach, które będą nawiązywać do tego upiornego święta.

Upiorności w grach

Chociaż rynek gier obładowany jest produkcjami typu horror po brzegi, to nie powstrzymuje to producentów innych gatunków gier do tworzenia własnej zawartości, która sprawi, że włos na głowie gracza się zjeży. Tak było w przypadku pierwszego Red Dead Redemption, gdzie twórcy stworzyli obszerny dodatek, który zamieniał dziki zachód w apokaliptyczny świat opanowany przez zombie (Rockstar właśnie zapowiedział, że z okazji nadchodzącego święta duchów, w Red Dead Redemption 2 również będziemy mogli się trochę wystraszyć). Jak się okazuje, z horrorowego worka pełnego koszmarności skorzysta w tym roku również Activison. Amerykanie właśnie ogłosili nową aktualizację, która dodaje do Call of Duty Modern: Modern Warfare i Warzone postaci z “Piły” i “Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”.

Call of Duty: Halloween Edition?

Call of Duty: Modern Warfare i Warzone doczekały się swojego pierwszego wydarzenia związanego z Halloween. Activision właśnie ogłosiło kilka zmian, które będą miały na celu wprowadzić nas w klimat święta duchów w iście amerykańskim stylu. Aktualizacja obejmuje możliwość rozgrywania gry na mapie Verdansk w trybie nocnym, a zabici gracze w trybie Zombie Royale nie trafią do gułagu, a powrócą na planszę jako nieumarli i zaczną polować na uczestników zabawy, którzy pozostali przy życiu. Modern Warfare dostanie również kilka nowości związanych z trybami gry. Mowa tu przede wszystkim o trybie Snipers Only oraz Onslaughter (walka z Jaggernautem). Zwieńczeniem “halloweenowego” klimatu będzie dodanie do gier skórek Jigsawa (główny antagonista w legendarnej serii horrorów “Piła”) oraz Leatherface’a (dobrze znany z horroru “Teksańska masakra piłą mechaniczną”).

Odważysz się zagrać?

Specjalny tryb Halloween w grach Call of Duty: Modern Warfare oraz Warzone rozpocznie się już dziś. Gracze będą mogli bawić się w upiornym klimacie aż do 3 listopada 2020 roku. Pozostaje jedynie pytanie: czy się odważą? Jeżeli ktoś potrzebuje dodatkowej zachęty, to poniżej prezentujemy oficjalny zwiastun, dzięki któremu będziecie mogli poczuć namiastkę strasznego klimatu, który będzie na Was czekał w grze od Activision.  

Zwiastun nowych trybów w grze Call of Duty: Modern Warfare oraz Warzone.

Podobne artykuły

Logo Xbox

Gry

Jak grać w chmurze dzięki Xbox Game Pass?

Czytaj więcej >
Monster Slayer

Gry

Premiera nowego Wiedźmina tuż za rogiem. Co wiemy o The Witcher: Monster Slayer?

Czytaj więcej >
Netflix

Gry

Netflix wchodzi w świat gamingu? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
Wildstar

Gry

Gry, które umarły. Pamiętacie te tytuły MMORPG?

Czytaj więcej >
Heroes of might and Magic 3

Gry

Nieśmiertelne gry. Nadal w nie gramy pomimo upływu lat

Czytaj więcej >
Deathloop

Gry

5 najciekawszych tytułów z tegorocznego State of Play. Premiery tuż za rogiem!

Czytaj więcej >