cod warzone
Źródło: callofduty.com

Streamer chce zapłacić twórcom CoD: Warzone 10 tysięcy dolarów za banowanie cheaterów

Artur ŁokietekArtur Łokietek
15 Kwietnia 2020

Twórcy Call of Duty: Warzone chwalą się liczbą zbanowanych oszustów, ale zdaniem graczy plaga wciąż nawiedza serwery produkcji. Jeden ze streamerów, zmęczony takim stanem rzeczy, chce zapłacić deweloperom za banowanie cheaterów. W grę wchodzą naprawdę grube pieniądze.

Infinity Ward chwali się ilością zbanowanych oszustów, ale gracze i tak twierdzą, że jest ich stanowczo za dużo.

Cheaterzy banowani

Infinity Ward, twórcy niedawno wydanego samodzielnego i darmowego trybu moduły Warzone do najnowszej części serii Call of Duty pochwalili się, że do tej pory zbanowanych zostało aż 70 tysięcy kont cheaterów. Deweloperzy zapowiedzieli również, że trwają prace na ulepszeniem systemu wykrywania oszustów i ich zgłaszania przez graczy. Choć to wszystko brzmi jak naprawdę dobre wiadomości, to gracze nie są aż tak szczęśliwi. W internecie w dalszym ciągu wręcz huczy od skarg graczy na ilość cheaterów w produkcji i znaleźć można dużo filmików potwierdzających taki stan rzeczy. Sytuacja najwyraźniej rzeczywiście jest poważna, szczególnie, gdy jeden ze streamerów zaoferował twórcom gry pieniądze za dawanie banów...

Banowanie nową pracą

Jack „CouRage” Dunlop to stosunkowo rozpoznawalny streamer, który ostatnio zajmuje się głównie właśnie Call of Duty: Warzone. Wygląda jednak na to, że ilość cheaterów przytłacza również jego - w ostatnim wpisie na Twitterze zaoferował twórcom gry, studiu Infinity Ward, 10 tysięcy dolarów, jeżeli ci będą przez cały dzień oglądać jego stream i na bierząco banować oszustów. Oczywiście całość traktować możemy jako żart, ale z drugiej strony w dobie dzisiejszej społeczności internetowej, oferta może okazać się prawdziwa. Streamer prosi twórców, aby ustosunkowali się do jego prośby. W jednym z wpisów na blogu Activision, studio poinformowało jedynie, że ich systemy monitorują aktywność graczy przez 24 godziny na dobę.

Zobacz także:

  1. Darmowe gry od Sony. Gigant przeznacza miliony dolarów na pomoc
  2. USA wstrzymuje dotacje dla Światowej Organizacji Zdrowia
  3. Jeden z najpopularniejszych mitów ws. koronawirusa obalony przez naukowców. Nie dajcie się zwieść
  4. Zmarł Rick May - głos Żołnierza z Team Fortress 2Następny artykuł