Techgame.pl
Cheaty w CS: GO

ScriptKid - wideo - /watch?v=eKfZmcvo_2g&feature=emb_title

Fan CS: GO stworzył cheat, który utrudnia życie hakerom. Najczęściej instalują go Polacy

6 Lipca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Zemsta na cheaterach jest słodka. Jeden z fanów CS: GO stworzył rzekomego hacka, który ostatecznie okazuje się pułapką na oszustów. Cheater instalując go, naprzykrza sobie problemów. Ze statystyk wynika jednak, że największą gr

Najnowszy hack jest swoistym "koniem trojańskim". Cheater myśli, że to pełnoprawne narzędzie do hackowania, jednak okazuje się być czymś zupełnie przeciwnym. 

Najskuteczniejszy anty-cheat w CS: GO

Counter-Strike: Global Offensive oprócz ogromnej liczby aktywnych graczy i popularności w e-sporcie dla wielu odznacza się jeszcze jedną rzeczą. Chodzi tu o niewyobrażalne czasami liczby cheaterów, którzy korzystając z zewnętrznego oprogoramowania do oszukiwania zdobywają przewagę, uprzykrzając zabawę innym graczom. Jeden z fanów produkcji Valve, użytkownik ScriptKid postanowił zainwestować aż 610 dolarów w opracowanie urządzenia będącego pułapką na cheaterów. Skrypt nie tylko fenomenalnie działa, ale automatycznie wysyła jego twórcy fragmenty ze śmierci użytkowników programu. 

Aimbot? Bardziej jak... everywherebot

ScriptKid wiedział jednak, że zainteresowanie cheaterów swoim narzędziem nie będzie łatwe. Postanowił dlatego wykupić sponsorowane reklamy w Google, więc użytkownicy szukający cheateów do CS: GO trafiali na jego stronę. Samo narzędzie okazuje się działać w genialny wręcz sposób - gdy aktywne, zamiast ułatwiać mecz cheaterom, tylko im przeszkadza. Zakłada przy tym korzystanie z szeregu kar. Jedna z nich polega na tym, że gdy celownik cheatera znajdzie się na kimś ze swojej drużyny to broń automatycznie wypala. Często skutkuje to wyrzuceniem z meczu za strzelanie do swoich. Inny polega na przerwaniu rozbrajania bomby i wysłaniu podrobionego sygnału o tym, że udało się ją dezaktywować. Ta jednak po chwili wybucha. 

1000 sposobów na śmierć

Lista kar jest o wiele dłuższa. Zakłada jeszcze choćby 50 procentową szansę na upuszczenie broni przy wystrzale, wyrzucenie pod nogi koktajlu mołotowa i zablokowanie poruszania się, automatyczne ustawienie czułości myszy na 100 wraz z auto-skokiem czy odwrócony aimbot, dzięki któremu celownik cheatera oddala się od wroga, a nie do niego przybliża. Całej sprawie smutnego tonu nadaje fakt, że to właśnie Polacy okazują się największymi oszustami, gdyż sięgają po cheata najczęściej. Stanowimy 34,38 procent wszystkich pobrań narzędzia, a druga na liście Brazylia to zaledwie 14,2 procent. 

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >