Techgame.pl
Fragment krzesła Secret Lab  w edycji Cyberpunk 2077

Secret Lab materiały promocyjne

Fotel gamingowy z motywem Cyberpunk 2077. Wiemy gdzie dostać

13 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Łukasz Kopciński

Udostępnij:

Fotele dla graczy na licencji Cyberpunka 2077 wróciły do sprzedaży. Najwierniejsi fani CD Projekt RED ponownie mają okazję kupić pożyteczny przedmiot z logo wyczekiwanej gry. Fotel do tanich jednak nie należy.

  • Produkty związane z Cyberpunkiem cieszą się sporym wzięciem

  • Przekonały się o tym osoby, które chciały sobie sprawić gamingowe siedzisko z logo gry CD Projekt RED

  • Zapas magazynowy był kilkukrotnie wyczerpywany, a teraz znowu został uzupełniony

  • Trzeba się jednak liczyć ze sporym wydatkiem, bo fotel kosztuje niecałe 2 tysiące złotych

Cyberpunk to, Cyberpunk tamto, Cyberpunk fotel. Tak wygląda rzeczywistość medialna w okresie premiery jednej z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat.

Cyberpunk 2077, czyli miliony preorderów i setki gadżetów

Niezależnie od tego czy Cyberpunk 2077 spełnił pokładane w nim nadzieje, czy nie, nie przestaje się o nim mówić. CD Projekt RED osiągając pozycję tak dużej firmy w branży, przy okazji debiutu każdego nowego tytułu skazany będzie na lawinowe komentarze dziennikarzy i graczy.

Produkowanie drogich i głośnych gier to także okazja zarobku na gadżetach towarzyszących, poprzez użyczanie licencji. Nie inaczej jest z Cyberpunkiem 2077, któremu partnerują dziesiątki przedmiotów.

Pokój mogą zatem ozdobić figurki, plakaty, a na półce z książkami dumnie prezentują się pozycje typu artbook oraz przewodnik po świecie. Jest też opcja, aby ubrać się w bluzy, kominy na szyję, skarpetki z charakterystycznym znaczkiem.

Spragnieni kolejnych pamiątek oraz osoby, które dosłownie suszy, napiją się z naczyń na licencji. Można także ułożyć futurystyczne puzzle z widokami z Night City.

Z bardziej gamingowych akcesoriów udostępniono dysk zewnętrzny do XBOXa w tematycznym malowaniu, pada do XBOXa, podkładkę pod mysz. Za HDD odpowiada Seagate, za pada Microsoft, a podkładkę przygotował Steelseries, także nie są to przedmioty przypadkowych podwykonawców.

Cyberpunk 2077 to gra na wiele godzin, wypada rozsiąść się wygodnie

Są też fotele dla graczy sygnowane marką spopularyzowaną przez Redów. W tym przypadku też możemy mówić o solidnej firmie odpowiadającej za produkcję siedziska.

Wytwory dostarczane przez Secretlab cieszą się poważaniem krytyków, zajmujących się tematyką komfortowych foteli dla graczy. Konkretny model powiązany z grudniową premierą CD Projekt RED nie jest wyjątkiem i należy do bardzo udanych.

Secretlab OMEGA wykonane są ze skóry PRIME 2.0 PU. Specjalny typ przygotowany przez producenta charakteryzuje się wysoką wytrzymałością, która według autorów jest nawet czterokrotnie trwalsza od standardowej.

Fotel jest doposażony w dwie poduszki, przynoszące przy długich sesjach ulgę odcinkowi szyjnemu i lędźwiowemu. Całość można regulować wedle uznania w wysokości i poziomie, a także dostosowując oparcia na ręce.

Fotele Secretlab OMEGA można obejrzeć i kupić pod tym adresem. Cena to 449€, czyli około 2 tysięcy złotych.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >