Techgame.pl
Project Maverick psn

Twitter - PSN Relases

Czyżby właśnie powstawała nowa gra ze świata Star Wars? Oto tajemniczy Project Maverick

4 Marca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Znane ze znajdywania wielu ukrytych i niezapowiedzianych gier na PlayStation Store konto na Twitterze pokazało Project Maverick. Choć Electronic Arts ciągle milczy, gracze już spekulują czym jest tajemnicza produkcja. Po sukcesie ostatniej produkcji spod

Twitterowe konto PSN Relases zajmuje się wyszukiwaniem nowo dodanych gier do oficjalnego sklepu PlayStation, co często owocuje pokazaniem konkretnej produkcji przed jej oficjalną zapowiedzią. Do tej pory PSN Relases zabłysnęło ogłoszniem remaku Resident Evil 3 i dema remaku Final Fantasy VII. Tym razem przecieki dotyczą nowej produkcji Star Wars, której grafika pojawiła się w europejskim PS Store.

Czyżby nowe Star Warsy?!

Po sukcesie Star Wars Jedi: Fallen Order nie dziwi, że Electronic Arts zamierza eksplorować szalenie popularną markę jeszcze bardziej. Choć jeszcze parę lat temu firma zarzekała się, że gry single-player są nudne i nie opłaca się ich robić, po premierze najnowszej produkcji ze świata Star Wars okazało się nagle, że gracze nadal są w stanie wydawać pieniądze na gry skupione wyłącznie na trybie single-player, do tego bez żadnych dodatkowych mikropłatności. Kwestią czasu tak naprawdę jest zapowiedź nowej gry z tego świata. Jednak growe Gwiezdne Wojny nie mają łatwo. W 2019 roku anulowano produkcję o kryptonimie Viking, wcześniej taki sam los spotkał świetnie zapowiadającą się produkcję od Visceral Games nazwaną roboczą Ragtag, a jeszcze wcześniej kasacji doczekał się tajemniczy projekt od studia EA Vancouver. Najbardziej gracze wciąż jednak opłakują anulowanie Star Wars 1313, czyli pokazaną po pierwszy (i ostatni) na E3 2012 grę osadzoną na Courscant, w której głównym bohaterem miał zostać łowca nagród. 

Normalnie jak Top Gun

Jason Schreier z serwisu Kotaku (odpowiadający za wiele innych wycieków) potwierdził, że tajemnicza gra Star Wars: Project Maverick jest zapowiedzianą wcześniej produkcją od studia EA Motive, o której wiemy tylko tyle, że jest nieco mniejszym projektem. Wnioskując po grafice, któa przedstawia Gwiezdnego Niszczyciela i lecące w jego kierunku X-Wingi możemy założyć, że akcja skupi się na potyczkach w kosmosie. Zgodnie z PSN Relases, które dokopało się do ukrytej bazy danych z PS Store, gra będzie miała tryb multiplayer, ale nie jest to produkcja VR. Na razie nie wiemy nic więcej, jednak biorąc pod uwagę nagły wyciek, EA zapewne niedługo oficjalnie zapowie produkcję.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >