Techgame.pl
Doom wyświetlany w Menedżerze Zadań.

YouTube

Użył Menedżera Zadań, aby zagrać w DOOMa. W taki sposób jeszcze nikt nie grał

18 Lipca 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Max Holt dał się już całkiem nieźle poznać internetowej społeczności. Jego zabawy z Menedżerem Zadań w Windowsie zaowocowały kilkoma ciekawymi filmikami na YouTube.

Tym razem programista poszedł o krok dalej i postanowił uruchomić w Menedżerze Zadań grę. Do tego celu wybrał klasyka komputerowej rozwałki, czyli DOOM’a.

DOOM odpalany na lodówce

Nie, nie jeszcze chyba nikt nie próbował zagrać w DOOM’a na lodówce, ale patrząc na ilość sprzętów domowych (i nie tylko), na których gra z 1993 roku została już z sukcesem włączona, to możemy podejrzewać, że i z lodówki nam zaraz wyskoczy. Z ciekawszych narzędzi do odpalenia DOOM’a, wymienić możemy chociażby aparat fotograficzny, bankomat oraz malutka konsola na korbkę. Teraz za temat DOOM'a zabrał się Max Holt, YouTuber, który jest znany między innymi z przepuszczenia przez Menedżer Zadań intra do kreskówki Pokemon czy chociażby wyrenderowania tam, dobrze wszystkim znanego z Króla Lwa, utworu Hakuna Matata.

Żadna gra nie miała takich wymagań

Obecnie wymagania sprzętowe gier sprawiają, że złożenie gamingowego komputera, to zabawa rzędu 7 tysięcy złotych lub jeszcze lepiej. W obecnych czasach DOOM swoimi wymaganiami sprzętowymi nie przypomina nawet gier mobilnych, a co dopiero pełnoprawnych gier z gatunku AAA, jaką przecież prawie 30 lat temu był. Nie zmienia to jednak faktu, że w celu odpalenia gry w windowsowskim Menedżerze Zadań użyty musiał zostać potężny, 28-rdzeniowy procesor Intel Xeon Platinum 8180.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >