Aligator
Źródło: youtube.com

Żarłoczny aligator atakuje drona. Niesamowite nagranie

Kuba WielochKuba Wieloch
10 Sierpnia 2020

Pewien mężczyzna postanowił nagrać aligatory w ich naturalnym środowisku za pomocą drona. Drapieżnikom nie spodobało się to

Drony umożliwiają uwiecznianie nagrań zarezerwowanych wcześniej wyłącznie dla specjalistów. Obecnie każdy może zakupić latającą maszynę i nagrać, chociażby aligatory w ich naturalnym środowisku bez obawy o własne zdrowie. Nie oznacza to jednak, że nasz dron jest bezpieczny.

Pewien youtuber postanowił nagrać niezwykle groźne drapieżniki i wykorzystać do tego latającego drona. Maszyna przelatywała nad rozlewiskiem, czyli naturalnym środowiskiem tych niezwykle groźnych drapieżników. Został on jednak zauważony przez jednego z aligatorów, który najwyraźniej nie był szczególnie zadowolony z możliwości bycia uwiecznionym. W taki oto sposób gad został gwiazdą internetu.

Aligator to rodzaj krokodyli z rodziny aligatorowatych. Obecnie na Ziemi żyją dwa gatunki tego gada-aligator amerykański oraz aligator chiński. Inne rodzaje tych zwierząt niestety wymarły. Aligatory są niezwykle silnymi i dużymi drapieżnikami. Charakteryzują się bardzo silnymi ogonami, które pomagają w wpływaniu, jak i obronie własnej. Zwierzęta te mają również najszerszy pysk ze wszystkich krokodyli. Głównym pożywieniem aligatorów są ssaki, ptaki, płazy, a także inne gady. Spotkać je można nad brzegami większych zbiorników wodnych lub w specjalnych wykopanych przez siebie jamach.

Poniżej możecie obejrzeć niezwykłe nagranie:

Następny artykuł