Techgame.pl
misbists screenshot

Steam

Dziś premiera MisBits w wersji early access - gra o walkach zabawek

5 Marca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

MisBits z pozoru jest niczym nie wyróżniającą się grą akcji. Okazuje się jednak, że ta zabawkowa produkcja zawiera bardzo obiecujące elementy rozgrywki. Dziś po godzinie 18 gra pojawi się na Steam w wersji early access.

MisBits to opracowana przez studio Pow Wow Entertainment gra akcji prezentująca nieco niekonwencjonalne ujęcie tego tematu: walczyć będziemy ze sobą jako zabawki porozrzucane po domu. Choć premiera produkcji zapowiadana jest na lato, już teraz można zagrać w jej wczesny dostęp na Steam.

Prawie jak Toy Story

MisBits to stricte multiplayerowa gra traktująca o potyczkach zabawek. Jej głównym niuansem jest to, że gracz nie steruje tu całą postacią, a jedynie jej zabawkową głową, która turla się po planszy, a gracz może wyszukiwać lub kraść innym uczestnikom meczu resztę ciała. Połączenie się z nim skutkuje nabyciem różnych umiejętności lub broni. Twórcy chwalą się dostosowaniem rozgrywki dla różnch typów graczy: wojownicy będą się dobrze bawić się w trybach PvP na mapach pełnych różnych pułapek i sekretów, budowniczy powinni zainteresować się edytorem poziomów i trybów gry, zaś kreatorzy najlepiej poczują się rozwijając i dostoswując postacie, elementy kosmetyczne i emotki. Twórcy potwierdzili tryby gry, takie jak:

  • Playhouse - swobodny tryb, w którym będziemy mogli wypróbować różne połączenia głów z tułowiami i odkrywać sekrety na mapie

  • Deathmatch - klasyka gatunku, czyli eliminacja przeciwników (ze strącaniem głów od reszty ciała)

  • Team Deathmatch - to, co wyżej, ale w wydaniu drużynowym

  • Kickbrawl - piłka nożna będąca zabawkowym odpowiednikiem Rocket League

  • Arcade - tygodniowo zmieniający się zestaw różnych trybów gry, jak na przykład king of the hill czy wyścigi

  • Toybox - pudełko zabawek w którym stworzymy własne mapy lub tryby ze wsparciem już istniejących assetów. Dostępne w późniejszym terminie

Dziś premiera w early access

Twórcy oznajmiają, że tryb early access pomoże im zebrać sugestie od graczy, co ostatecznie ma wpłynąć na ostateczny kształt i jakość produkcji. W trakcie wczesnego dostępu w grze będą stopniowo pojawiały się nowe mapy, elementy kosmetyczne, głowy, tułowia, tryby i wiele innych. Po premierze cena produkcji może nieznacznie wzrosnąć, póki co wynosić będzie 53,99 złotych. Grę możecie sprawdzić pod tym linkiem.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >