Techgame.pl

Unsplash

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

14 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Myślisz, że nie masz z kim grać i nie wiesz jak temu zaradzić? Wystarczy jedynie parę dolarów na karcie kredytowej, odrobina znajomości angielskiego i przez internet możesz zamówić sobie partnera do gry. 

E-girls pomogą ci w Fortnite

Zjawisko znane jako e-girls istnieje w świadomości internetu już od jakiegoś czasu. Termin ten oznacza po prostu dziewczynę, która znana jest z tego, że gra w gry i to streamuje. Samo używanie słowa e-girl jest odbierane zazwyczaj negatywnie - kojarzy się nie tylko ze zwykłymi streamerkami, ale też z takimi, które za wszelką cenę chcą się wybić i zarobić sprzedając na przykład własną wodę po kąpieli (tak zrobiła znana z tego faktu Belle Delphine). Nie przeszkadza to im jednak wyznaczać nowych granic w chęciach dorobienia. Dzięki specjalnemu serwisowi każdy za odpowiednią opłatę może zyskać partnera do grania, nie trzeba nawet być znanym streamerem.

Zapłać, a dostaniesz

Serwis egirl oferuje bardzo kontrowersyjną dla niektórych usługę - wynajęcie partnera do grania za pieniądze. Choć sam ten fakt nie musi wszystkich szokować, to warto zaznaczyć, że za dodatkową opłatę można poprosić dziewczynę o choćby zwracanie się w określony sposób do siebie i o wiele innych rzeczy, czasami kwestionujących ludzką godność, aczkolwiek dzieje się to poza jurysdykcją strony. Serwis stał się szczególnie popularny za sprawą streamerów. Jak wiadomo, liczy się przede wszystkim liczba widzów, a wynajmowanie "ładnych dziewczyn" (jak określa sam serwis) skutkuje zwiększeniem popularności, bo odbiorcy zdają się uwielbiać taki content. Choć tak naprawdę wielu z nich robi to zdecydowanie w celu wypróbowania abstrakcyjnej usługi, gdyż sama strona "sklepu" opisana jest dość dziwnie i zastanawiająco (serwis określa siebie mianem "tajemniczej organizacji"). 

Jest tanio

Zaskakujące mogą być też ceny - bardzo dużo z nich opiewa na 1 dolara za grę. To naprawdę mało i ciężko wyobrazić sobie, że ktoś w ten sposób jest w stanie zarobić na siebie. Biorąc pod uwagę długość meczy w niektórych grach (nawet ponad pół godziny) to niektórzy w najlepszym przypadku zarabiają 2 dolary na godzinę. Oczywiście zdarzają się gejmerzy mający wyższe ceny, jednak zdaje się, że większość z nich to mężczyźni, więc parawdodpodobnie są jedynie żartem. Choć sam serwis jest dość młody, to już święci triumfy, a do "katalogu" dołączają coraz popularniejsi streamerzy i streamerki.

Tagi:

Podobne artykuły

Gry

Najciekawsze gry, które przypominają filmy. Najlepsze pozycje dla kinomanów
Czytaj więcej >

Gry

Fortnite: Rozdział 2 - Sezon 2 pozwoli pobawić się w Jamesa Bonda. Nowe skiny, bronie i misje
Czytaj więcej >

Gry

CD Projekt nie zwalnia tempa. Scenarzyści pracują już nad kolejnym tytułem
Czytaj więcej >

Gry

Diablo otrzymało drugie życie. Polski dubbing w legendarnym tytule po prawie 24 latach
Czytaj więcej >

Gry

Wielka wiosenna wyprzedaż w Epic Games Store. Mnóstwo tytułów w świetnych cenach
Czytaj więcej >

Gry

Odtwórca roli Jackiego Wellesa wypowiada się o DLC. Co nas jeszcze czeka w Cyberpunku 2077?
Czytaj więcej >
Artur Łokietek

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]