Screen z gry Killing Floor 2.
Źródło: Steam

Epic chce się zrekompensować. W przyszłym tygodniu trzy darmowe gry

Po kumulacji wpadek w ostatnim czasie zespół Epic Games Store postanowił odzyskać zaufanie graczy oferując trzy darmowe tytuły, które do pobrania będą dostępne w najbliższym tygodniu. Czy wybrane gry zmyją niesmak ostatnich nieudanych ogłoszeń i błędnych decyzji?

EGS popsuł humory graczom dwukrotnie w krótkim odcinku czasu. Najpierw usuwając z darmowych gier The Escapist 2 i przedwczoraj, kiedy w ostatniej chwili wycofano grę Conan Exiles.

Trzy darmowe gry na zgodę

Zespół Epic Games Store ogłosił, że w przyszłym tygodniu za darmo do ściągnięcia na ich platformie będą figurowały trzy gry. Obiecany i anulowany w ostatnim czasie The Escapist 2, Killing Floor 2 oraz Lifeless Planet. Każdy tytuł zapowiada się dosyć ciekawie i na pewno zainteresuje wielu graczy, więc gorycz zawodu, którą ostatnio sprawiło Epic Games Store może zostać osłodzona.

Coś dla każdego

The Escapist 2, jak sama nazwa wskazuje jest kontynuacją niezwykle popularnej gry indie wydanej przez Team17 oraz Moldy Toof Studio, która traktuje o ucieczce z więzienia. Killing Floor 2 to kooperacyjny FPS, w którym gracze walczą z hordami Zedów (Zombie) oraz bossami. Gra przewiduje wspólną grę do 12 graczy. Killing Floor to dzieło Tripwire Interactive. Najbardziej interesująco zapowiada się jednak ostatni tytuł, który będzie dodany za darmo, a więc wydany przez Stage 2 Studios, Lifeless Planet. Jest to niecodzienna historia o kosmonaucie, który natrafia na stare radzieckie miasto, a potem robi się tylko dziwniej. Wszystkie tytuły trafią na platformę EGS 9 lipca.

Następny artykuł