Techgame.pl
Silver Snipers

Silver Snipers - Facebook

Ubisoft stworzy film o Mistrzach Świata Seniorów w CS:GO

22 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Powszechnie wszyscy niemal uważamy, że e-sport zdominowany jest przez młodzież. I choć tak rzeczywiście jest, w ostatnim czasie popularność zdobyły Mistrzostwa Seniorów w Counter-Strike: Global Offensive. Mistrzowie z drużyny Silver Snipers mają łą

Mimo, iż to młodzież zazwyczaj kojarzona jest z grami komputerowymi warto pamiętać, że dziś grają w zasadzie ludzie w każdym wieku. A niektórzy z grania stworzyli nawet sposób na życie.

Mistrzostwa Seniorów w CS:GO

Nie oszukujmy się - e-sport jest domeną ludzi młodych, którzy pewnego dnia stwierdzili, że zamiast grać jedynie dla przyjemności, da się to przekształcić w biznes. Dziś rozgrywki e-sportowe oglądane są przez miliony ludzi na świecie, a takie zawody często transmitowane są przez wiele kanałów telewizyjnych. Dzięki temu e-sport jest już niemal tak samo powszechny, jak każdy inny, klasyczny sport. I choć przywykliśmy do oglądania młodych drużyn pełnych zapału, tego ostatniego nie brakuje również seniorom, dla których w zeszłym roku zorganizowano pierwsze Mistrzostwa Świata Seniorów w Counter-Strike: Global Offensive. Wielkim zwycięzcą okazała się wtedy drużyna Silver Snipers - jej zawodnicy razem liczą 351 lat, a wiek żadnego z nich nie jest niższy niż 65 lat. Polecamy zapoznanie się z oficjalną stroną drużyny dostępną lenovo-silversnipers.com - znajdziecie tam nieco humoru i godnych podziwu statystyk.

Ubisoft nakręci film

Po wspomnianym wyżej turnieju, Silver Snipers zyskało większy rozgłos (choć nie ukrywamy, że jesteśmy pełni podziwu dla kazdej drużyny, która wzięła udział w rozgrywkach). Całą sprawą zainteresował się nawet Wall Street Journal, publikując na swoich łamach historię drużyny. Najpewniej dzięki temu gamingowy gigant Ubisoft również podchwycił temat. The Hollywood Reporter donosi, że firma zamierza nakręcić film na temat drużyny seniorów Silver Snipers. Niestety na ten moment nie znamy niemal żadnych innych szczegółów. No, może poza jednym - w projekt zaangażowani są Abby Kohn i Marc Silverstein, hollywoodcy scenarzyści kojarzący się do tej pory głównie z różnymi komediami. Film znajdujący się rzekomo w produkcji nie jest jedynym, którym Ubisoft zamierza podbić ekrany telewizorów czy kin, gdyż już od wielu lat słyszy się o animowanych wersjach Far Cry: Blood Dragon czy Watch_Dogs. Powstaje także kinowa wersja The Division z Jake'em Gyllenhallem. Od co najmniej pięciu lat mówi się także o filmowej wersji Splinter Cella z Tomem Hardym w roli Sama Fishera, jednak przez tyle lat nic nowego o produkcji obrazu nie powiedziano.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >