Techgame.pl
Giancarlo Esposito (odtwórca roli Gustavo Fringa) oraz Bob Odenkirk (odtwórca roli Saula Goodmana) w restauracji Los Pollos Hermanos.

Wikipedia Commons

Nieoficjalnie: Gwiazda serialu Breaking Bad w najnowszej części gry Far Cry

3 Lipca 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Wykorzystanie realnych aktorów w hitowych produkcjach gier staje się już w zasadzie standardem. Daje to przestrzeń do tworzenia zupełnie nowych plotek, które mogą sugerować pojawianie się znanych i lubianych aktorów w najnowszych grac

Z najnowszą produkcją francuskiego studia Ubisoft łączona jest jedna z gwiazd hitowego serialu AMC, czyli Breaking Bad.

Hollywood zagląda do branży gamingowej

Przykładów na pojawianie się znanych aktorów lub aktorek w produkcjach gamingowych można mnożyć i mnożyć. Szczególnie w ostatnich latach trend ten zyskał na sile. Najgłośniejsze tego typu przypadki, to oczywiście Norman Reedus (Daryll/The Walking Dead) w eksperymentalnej produkcji Hideo Kojimy, czyli Death Stranding. W tej samej produkcji z resztą spotkać mogliśmy również Madsa Mikelsena, Guillermo del Toro czy Margaret Qualley. Równie znanym przypadkiem jest obsadzenie Ellen Page oraz Willema Dafoe w grze Beyond: Two Souls. Tym razem pojawiły się nieoficjalne informacje o tym, że głównym antagonistą najnowszej części gry Far Cry będzie aktor znany z Breaking Bad.

Antybohater w serialu, antybohater w grze

Aktorem, o którym mowa jest oczywiście Giancarlo Esposito, czy jak lepiej znają go fani serialu, Gustavo Fring. To właśnie jego słowa sprawiły, że społeczność gamerska zaczęła łączyć go z najnowszą produkcją Ubisoftu. W wywiadzie dla serwisu Collider Esposito wyjawił, że opanował nowy styl gry aktorskiej, który będzie niezwykle przydatny podczas “grania” w grze. Według aktora gra ma być ogromna i mają się na nią składać bardzo długie linie dialogowe oraz sceny nagrywane w technologii motion capture. Według plotek aktor miałby się wcielić w rolę głównego antagonisty najnowszej części gry.

Oficjalne informacje już niedługo

Na chwilę obecną łączenie odtwórcy roli Gustavo Fringa z najnowszą grą z serii Far Cry nie znalazło swojego potwierdzenia w oficjalnych źródłach. Pisał o tym portal Gameractor, który jednak nie podaje pewnych źródeł tej informacji. Za możliwością obsadzenia Esposito w tej roli antagonisty w Far Cry 6 przemawia również jego doświadczenie z branżą gier, aktor brał już udział w takich produkcjach jak Pay Day 2 czy Destiny. Najprawdopodobniej wszelkie wątpliwości zostaną rozwiane już 12 lipca, kiedy odbędzie się konferencja Ubisoft Forward.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >