Techgame.pl
Far Cry 6 wyciek

PS Store

Wielki wyciek Far Cry 6. Mamy nieoficjalne informacje i datę premiery

10 Lipca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Ubisoft nie ma szczęścia do zapowiadania swoich gier. Po Assassin's Creed Valhalla nadszedł czas na wyciek o Far Cry 6. Wszystkie informacje są nieoficjalne, ale raczej wiarygodne. Źródłem przecieku jest tym razem hongkoński PlayStation Store.

Wielki wyciek Far Cry 6! Ubisoft raczej już niczym nas nie zaskoczy.. Nie zmienia to faktu, że najnowsza część hitowej serii zapowiada się nad wyraz miodnie!

Wielki wyciek Far Cry 6

Nie ukrywam, że entuzjastą serii jestem od dawna, czyli aż od pierwszej części (która nijak nie przypomina tego, czego doświadczamy dzisiaj). Po zaskakująco udanym Far Cry 5 i jego wybitnym (dla mnie) settingu uważałem, że Ubisoft będzie miał nie lada wyzwanie, aby przebić poprzedniczkę. Choć nieoficjalnie mówiono o nowym Far Cry'u już od jakiegoś czasu, dopiero dziś doczekaliśmy się "wycieku" o którym donoszą gracze z Hongkongu. Źródłem jest tym razem tamtejszy PlayStation Store. Pierwsze informacje pojawiły się na Reddicie i Twitterze

Pierwsze nieoficjalne informacje

Wygląda na to, że niejako czeka nas powrót do korzeni serii. Tym razem głównym miejscem akcji ma być fikcyjna wyspa Yara, pełna plaż, dżungli i ze stolicą w ogromnym mieście - Esperanza. Czymże byłby Far Cry bez charaktersytycznego dyktatora? Tym razem jest to Antona Castillo (w tej roli wedle wcześniejszych przecieków aktor znany m.in. z Braking Bad, czyli Giancarlo Esposito), który wraz ze swoim synem Diegiem rządzą Yarą niepodzielnie i bez względu na koszta. My wcielimy się w bojownika (lub zapewne bojowniczkę) o wolność o imieniu Dani Rojas. Zgodnie z przeciekami, Ubisoft obiecuje największą mapę w historii serii, wiele nowych pojazdów oraz możliwość korzystania z prowizorycznych broni. Wiemy także, że gra zaoferuje grę singelplayer w trybie offline i co-opa dla dwóch graczy online. Wersja z PS4 ma doczekać się również rozszerzenia do next genowego PS5, a sama premiera produkcji zapowiadana jest na 18 lutego 2021 roku. Więcej informacji dowiemy się zapewne jutro - podczas online'owej konferencji Ubisoftu. 

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >