Techgame.pl
Eric Cantona w grze FIFA 21.

Steam

FIFA 21: dziś rozpocznie się pierwsze wydarzenie w FUT

23 Października 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

FIFA 21 miała swoją premierę na początku października. Dzisiaj o 19:00 wystartuje pierwsze duże wydarzenie specjalne w trybie FUT, będzie ono nosiło nazwę “Rulebreakers". Wiemy, czego możemy się po nim spodziewać.

Ultimate Team to tryb gry, w którym zawodnicy z całego świata mogą mierzyć się ze sobą własnoręcznie stworzonymi drużynami piłkarskimi. Tryb ten zupełnie odmienił odbieranie gry FIFA. Co jakiś czas EA Sports organizuje specjalne wydarzenia, w których można wygrać specjalne karty zawodników.

FIFA 21

Gra piłkarska od EA Sports ma obecnie niezagrożoną pozycję na rynku gier sportowych. FIFA 21 miała swoją premierę 9 października 2020 roku. Od tego czasu gracze rozpoczęli walkę w trybie FUT oraz odnowionym trybie kariery menadżerskiej, czyli w trybie singleplayer.

Rulebreakers. Znamy pierwsze karty specjalne

W piątek o godzinie 19:00 wystartuje nowe wydarzenie w trybie FUT, w grze FIFA 21. Będzie ono nosiło nazwę “Rulebreakers” i było zapowiadane od kilku dni. W grze pojawiły się tajemnicze ekrany ładowania zapowiadające nowości. Gracze rozpoczęli spekulacje, czego mogą oczekiwać od nadchodzącego eventu i mają już pierwsze podejrzenia.

Dwie pierwsze karty zawodników, które zostały częściowo odkryte dotyczyły piłkarzy Napoli i Tottenhamu. Po odkryciu kilku statystyk zawodników, gracze podejrzewali, że w przypadku piłkarza Napoli może chodzić o polskiego napastnika Arkadiusza Milika, potem jednak twórcy gry FIFA 21 zdradzili narodowość obydwu piłkarzy. Dwie pierwsze karty będą prawdopodobnie prezentowały ulepszone wersję belgijskiego napastnika reprezentującego barwy Napoli, a więc Driesa Mertensa. Jeżeli chodzi o gracza Tottenhamu, to chodzi o Harry’ego Kane’a.

FIFA 21 - zawodnicy odwróceni do góry nogami

Wydarzenie “Rulebreakers” wprowadza ciekawą dynamikę do gry. Zawodnicy zupełnie zmienią swój charakter i sposób rozgrywki. Zawodnicy, którzy wcześniej nie słynęli ze zbyt wysokiego tempa zyskają szybkość, zawodnicy, którzy nie mogli się pochwalić siłą strzału z kolei zyskają moc w nodze godną Roberto Carlosa.

Rozwiązanie takie postawi na głowie dotychczasowe budowanie składu, karty zawodników, które nie cieszyły się zbyt dużym zainteresowaniem ze względu na braki w pewnych statystykach teraz mogą w końcu znaleźć miejsce w składach najbardziej wybrednych graczy. Oprócz kart z odwróconymi statystykami gracze mogą liczyć również na nowe wyzwania budowania składu, zadań tygodniowych oraz promocji na paczki specjalne. Miłośnicy FIFY zastanawiają się, czy wydarzenie “Rulebreakers” zastąpi tradycyjne “halloweenowe” wydarzenie FUT, czyli “Ultimate Scream”, które zawsze było uruchamiane w ostatni piątek przez świętem duchów.

Stanisław JanowskiAutor

Wydawca portalu Techgame. Z wykształcenia dziennikarz i kulturoznawca. Wcześniej parałem się dziennikarstwem radiowym, teraz głównie działam w Internecie. Miłośnik retro-technologii i nowych smartfonów. W wolnych chwilach rozmawiam z Google Home.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@techgame.pl

Podobne artykuły

Among us

Gry

Gamingowe Newsy - Nowy tryb w Fornite, Call of Duty Vanguard, Patch 1.9 dla Cyberpunk 2077

Czytaj więcej >
World of Warcraft

Gry

Czy obserwujemy śmierć gatunku MMORGP? Wiele na to wskazuje

Czytaj więcej >
GTA San Andreas

Gry

Nadchodzą remastery GTA. Czy rzeczywiście ich potrzebujemy?

Czytaj więcej >
Diablo II: Resurrected

Gry

Rusza beta do Diablo II: Resurrected. Czy to Ostatnia deska ratunku dla Blizzard?

Czytaj więcej >
Humankind

Gry

Czy Humankind podbije serca graczy? Tytuł pojawi się w Xbox Game Pass

Czytaj więcej >
Curse of the Dead Gods

Gry

Najlepsze gry niezależne w abonamencie Xbox Game Pass

Czytaj więcej >