Eric Cantona w grze FIFA 21.
Źródło: Steam

FIFA 21: dziś rozpocznie się pierwsze wydarzenie w FUT

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
23 Października 2020

FIFA 21 miała swoją premierę na początku października. Dzisiaj o 19:00 wystartuje pierwsze duże wydarzenie specjalne w trybie FUT, będzie ono nosiło nazwę “Rulebreakers”. Wiemy, czego możemy się po nim spodziewać.

Ultimate Team to tryb gry, w którym zawodnicy z całego świata mogą mierzyć się ze sobą własnoręcznie stworzonymi drużynami piłkarskimi. Tryb ten zupełnie odmienił odbieranie gry FIFA. Co jakiś czas EA Sports organizuje specjalne wydarzenia, w których można wygrać specjalne karty zawodników.

Rząd podjął kluczową decyzję odnośnie nauczania zdalnego. Chaos w szkolnictwie, nikt się nie spodziewałRząd podjął kluczową decyzję odnośnie nauczania zdalnego. Chaos w szkolnictwie, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

FIFA 21

Gra piłkarska od EA Sports ma obecnie niezagrożoną pozycję na rynku gier sportowych. FIFA 21 miała swoją premierę 9 października 2020 roku. Od tego czasu gracze rozpoczęli walkę w trybie FUT oraz odnowionym trybie kariery menadżerskiej, czyli w trybie singleplayer.

Rulebreakers. Znamy pierwsze karty specjalne

W piątek o godzinie 19:00 wystartuje nowe wydarzenie w trybie FUT, w grze FIFA 21. Będzie ono nosiło nazwę “Rulebreakers” i było zapowiadane od kilku dni. W grze pojawiły się tajemnicze ekrany ładowania zapowiadające nowości. Gracze rozpoczęli spekulacje, czego mogą oczekiwać od nadchodzącego eventu i mają już pierwsze podejrzenia.

Kinowy Uncharted na pierwszych zdjęciach. Jak oceniacie aktora wcielającego się w Nathana Drake'a?Kinowy Uncharted na pierwszych zdjęciach. Jak oceniacie aktora wcielającego się w Nathana Drake'a?Czytaj dalej

Dwie pierwsze karty zawodników, które zostały częściowo odkryte dotyczyły piłkarzy Napoli i Tottenhamu. Po odkryciu kilku statystyk zawodników, gracze podejrzewali, że w przypadku piłkarza Napoli może chodzić o polskiego napastnika Arkadiusza Milika, potem jednak twórcy gry FIFA 21 zdradzili narodowość obydwu piłkarzy. Dwie pierwsze karty będą prawdopodobnie prezentowały ulepszone wersję belgijskiego napastnika reprezentującego barwy Napoli, a więc Driesa Mertensa. Jeżeli chodzi o gracza Tottenhamu, to chodzi o Harry’ego Kane’a.

DZISIAJ GRZEJE:

1. Sonda Voyager 2 dostarczyła niesamowitych wiadomości. Przestrzeń międzygwiezdna nie jest "pusta"

2. To już oficjalne. Sejm właśnie przyjął nową ustawę covidową

FIFA 21 - zawodnicy odwróceni do góry nogami

Wydarzenie “Rulebreakers” wprowadza ciekawą dynamikę do gry. Zawodnicy zupełnie zmienią swój charakter i sposób rozgrywki. Zawodnicy, którzy wcześniej nie słynęli ze zbyt wysokiego tempa zyskają szybkość, zawodnicy, którzy nie mogli się pochwalić siłą strzału z kolei zyskają moc w nodze godną Roberto Carlosa.

Robert Lewandowski zagrał już na PS5? Sony rozpoczyna wielką akcję promocyjnąRobert Lewandowski zagrał już na PS5? Sony rozpoczyna wielką akcję promocyjnąCzytaj dalej

Rozwiązanie takie postawi na głowie dotychczasowe budowanie składu, karty zawodników, które nie cieszyły się zbyt dużym zainteresowaniem ze względu na braki w pewnych statystykach teraz mogą w końcu znaleźć miejsce w składach najbardziej wybrednych graczy. Oprócz kart z odwróconymi statystykami gracze mogą liczyć również na nowe wyzwania budowania składu, zadań tygodniowych oraz promocji na paczki specjalne. Miłośnicy FIFY zastanawiają się, czy wydarzenie “Rulebreakers” zastąpi tradycyjne “halloweenowe” wydarzenie FUT, czyli “Ultimate Scream”, które zawsze było uruchamiane w ostatni piątek przez świętem duchów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Syrop imbirowy działa jak antybiotyk. Ma też inne zalety, pomaga w przykrych dolegliwościach
  2. Maja Ostaszewska zwraca się do Polaków z bardzo ważnym apelem. Chodzi o zdrowie tysięcy osób
  3. Rząd podjął kluczową decyzję odnośnie nauczania zdalnego. Chaos w szkolnictwie, nikt się nie spodziewał
  4. Kinowy Uncharted na pierwszych zdjęciach. Jak oceniacie aktora wcielającego się w Nathana Drake'a?
  5. Robert Lewandowski zagrał już na PS5? Sony rozpoczyna wielką akcję promocyjną
  6. Wspaniały gest miłosierdzia. Piękne zachowanie psa, kiedy zobaczył kotka na śniegu

Następny artykuł