Techgame.pl > Gry > Fortnite: Rozdział 2 - Sezon 2 pozwoli pobawić się w Jamesa Bonda. Nowe skiny, bronie i misje
Artur Łokietek
Artur Łokietek 20.06.2022 02:02

Fortnite: Rozdział 2 - Sezon 2 pozwoli pobawić się w Jamesa Bonda. Nowe skiny, bronie i misje

Fortnite Szpiedzy
materiały prasowe

Pojawiły się konkrety odnośnie drugiego sezonu w drugim rozdziale szalenie popularnego battle royale, czyli Fortnite. Tym razem głównym motywem są szpiedzy i tajne operacje, wyjęte żywcem z filmów o Jamiesie Bondzie.

Fortnite 007

Nowy sezon Fortnite opiera się na walce tajnych organizacji, czyli agentów Ducha i Mroku. Będziemy musieli opowiedzieć się za jedną ze stron, co zaowocuje odblokowywaniem skinów nowych agentów. Mapa doczekała się przemodelowania. Pojawią się tajne placówki, których pilnować mają strażnicy. Po likwidacji ich szefa zgarnąć można wyjątkowo potężne bronie. Takie ograniczone czasowo operacje będzie można ukończyć wybierając ścieżki, dzięki którym wyminiemy systemy obronne budynków. Do pomocy dostaniemy nowe miny, wabiki i możliwość zabawy w Solid Snake'a, czyli zakładanie na głowę kartonu w celu zmylenia wrogów. Pojawią się również liczne kryjówki (super tajni agenci muszą przecież ukrywać się w jaskiniach, prawda?) poukrywane w świecie gry.

Już można próbować swoich sił

Dużo czasu możemy spędzić w Kryjówce, gdzie od agentów dostaniemy różne zadania tygodniowe, których wykonywać będzie można więcej, o ile zakupiliśmy wcześniej karnet bojowy. Wcześniejsze plotki sugerowały, że do produkcji trafią helikoptery, lecz na ten moment w dalszym ciągu są to jedynie plotki.Aktualizacja już trafiła na serwery Epic Games Store.

Powiązane