Techgame.pl
Guma do żucia Razer

https://press.razer.com/product-news/level-up-your-mind-and-taste-buds-respawn-and-5-gum-bring-new-chewing-gum-created-for-gamers/

To pierwsza gamingowa guma do żucia. Ma szereg specjalnych właściwości

14 Września 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Razer słynie w wydawania charakterystycznego sprzętu gamingowego - klawiatur, myszy czy nawet podkładek. Firma jednak postanowiła nas zaskoczyć i sprzedaje teraz gamingową... gumę do żucia. Nie bójcie się jednak, ma ona specjalne właściwości.

Czujesz czasami, że jesteś zbyt zmęczony, aby grać? To zapewne sygnał, że trzeba się specjalnie pobudzić! A przynajmniej tak sądzą gamingowe firmy...

Razer dowalił do pieca

Razer, czyli jedna z najpopularniejszych marek w branży gamingowej, lubi zaskakiwać. Firma już niejednokrotnie oferowała "żartobliwe" produkty, takie jak choćby gamingowy toster z prawdziwego zdarzenia! Tak, toster, który w idealny sposób wypiekać ma "gamerskie" śniadanie i wypalać na pieczywie kojarzone z firmą logo węża. Sama oferta okazała się ostatecznie wyłącznie żartem na Prima Aprillis, jednak gracze i tak podchwycili temat, a sam Razer stał się swego rodzaju memem. Jeżeli o samą firmę chodzi - miała ona do czynienia z żywnością już wcześniej, gdyż stworzyła ona specjalny napój energetyczny przeznaczony, rzecz jasna, dla "prawdziwych graczy". Napój został nazwany RESPAWN i najnowszy przedmiot w ofercie "zielonych" również należy do tej samej linii. 

Prawdziwy gamer tylko żuje

Gry wideo, które niegdyś kojarzyły się z nerdowskimi wanna-be twórcami, którzy spędzali każde wolne popołudnia w piwnicach dłubiąc przy nowej konsoli albo grze, znacznie ewoluowały. Za sprawą popularyzacji e-sportu, jak i widocznego skomercjalizowania samej gałęzi rozrywki, jest to już zabawa dla mas. Nie dziwi więc, że firmy profesjonalnie zajmujące się "gamingiem" zdają się szukać coraz to nowszych sposób na zachęcanie do siebie graczy. W końcu każdy ma w domu mysz, klawiaturę czy kontroler, ale... gumę do żucia, bez której nie obędzie się żaden mecz w CS: GO? To już nowość. I to dość kontrowersyjna nowość, warto powiedzieć. 

Razerowa guma o smaku zwycięstwa

Razer postanowił wejśc we współpracę z amerykańską firmą 5 Gum, a ich wspólnym dzieckiem jest kolejny produkt w żywnościowej linii RESPAWN. Tym razem chodzi nie o napój energetyczny, a o na najprawdziwszą gumę do żucia. Tak, Razer sprzedaje gumę, która, jak żaden ich sprzęt, nie zachęca za bardzo ceną - jedna paczka wyceniona została na 2,99 dolara (czyli ponad 10 złotych), zaś pudełko z 10 paczkami (gdzie każdy zawiera po 15 pasków gumy) to wydatek rzędu 27,99 dolarów, czyli ponad 100 złotych! Są trzy smaki - miętowy, arbuz-granat i mix tropikalny, każdy z nich wzbogacono dodatkowo w specjalny zestaw witamin mający zapewnić nam pełną koncetrację i sprawność umysłową podczas gry. Co ciekawe, Razer nie chwali się, że guma zawiera też kofeinę i to w sporych ilościach. Jeden listek ma mieć aż 95 miligramów kofeiny! Jeżeli zainteresował Was ten kontrowersyjny produkt, zobaczyć go możecie w oficjalnym sklepie Razera.

Podobne artykuły

cod warzone

Gry

Streamer chce zapłacić twórcom CoD: Warzone 10 tysięcy dolarów za banowanie cheaterów

Czytaj więcej >
play at home

Gry

Darmowe gry od Sony. Gigant przeznacza miliony dolarów na pomoc

Czytaj więcej >
Team Fortress 2

Gry

Zmarł Rick May - głos Żołnierza z Team Fortress 2

Czytaj więcej >
valorant

Gry

Valorant powoduje spadki płynności w innych grach. Riot się tłumaczy

Czytaj więcej >
crysis

Gry

Crysis Remaster czy nowa część? Powstawanie gry niemal pewne

Czytaj więcej >
the pope

Gry

Polskie studio zapowiada kontrowersyjny tytuł. Symulator papieża już w wkrótce

Czytaj więcej >