Techgame.pl
Prophecy gameplay leaked

レ級 - wideo - https://youtu.be/4GCpolhOrsY

Prophecy: Skasowana gra od twórców Ghost of Tsushima. Przypomina trochę Assassin's Creed

21 Lipca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Sucker Punch dopiero co wypuściło przebojowe Ghost of Tsushima, a do internetu wyciekł gameplay z anulowanego projektu Prophecy. Widać tam elementy zawarte w GoT, ale całość może budzić skojarzenia z serią Assassin's Creed.

Sucker Punch zaskoczyło świetnym Ghost of Tsushima. Studio najwidoczniej pracowało również nad inną pozycją. 

Ghost of Tsushima pozamiatało

"Pożegnalna" produkcja na PlayStation 4 autorstwa Sucker Punch Productions, czyli autorów serii InFamous, okazała się czarnym koniem w wyścigu o najlepszą grę roku. Ghost of Tsushima podbiła serca krytyków i graczy, którzy wcale się tego nie spodziewali. Choć już na pierwszych gameplayach gra wyglądała zjawiskowo, finalnie okazało się, że przygoda w feudalnej Japonii imponuje też rozgrywką, fabułą i zapadającymi w pamięć postaciami. Gra z pewnością trafi na niejedną listę najlepszych produkcji tego roku. 

Sucker Punch pracowało nad Prophecy

Choć wspomniane Ghost of Tsushima dopiero co wyszło na rynek, w internecie pojawił się rzekomy gameplay z anulowanej produkcji studia - Prophecy. Niestety, nie mamy żadnych innych danych na temat gry, a sam filmik też nie do końca wygląda jak gameplay, tylko zbudowana na silniku gry pokazówka dla Sony. Niektórzy użytkownicy forum RestEra (gdzie najpierw wypłynąl gameplay) twierdzą, że gra wcale nie musiała zostać porzucona. Byłoby ciekawie w nią zagrać, bo filmik pokazuje bardzo klimatyczne podejście do tematu przygodowych gier akcji.

Prophecy trochę jak Assassin's Creed

Prophecy na gameplayu wygląda nieco jak Assassin's Creed połączony właśnie z Ghost of Tsushima i klimatycznie nawiązujący do The Order: 1886. Mamy tu i bieganie po dachach, skryte mordowanie przeciwników, przekradanie się przez stylizowane na średniowieczne miasto (a może trochę i wiktoriańskie?) i walkę oraz cutscenki. Warto zwrócić uwagę szczególnie na walkę, gdyż sama fizyka broni białej przypomina wspomniane GoT. Jeżeli filmik w rzeczywistości jest gameplayem, to produkcja wygląda na niezwykle zaawansowaną. Sądzę jednak, że to specjalna pokazówka która nie wbudziła zainteresowania bądź skupiono się na aktualnym hicie, czyli GoT.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >