Hearthstone
Źródło: Blizzard

Hearthstone: Dodatek Scholamancjum już dostępny

Kuba WielochKuba Wieloch
9 Sierpnia 2020

Najnowsze rozszerzenie do karcianki Blizzarda już jest dostępne i grywalne

Nowe rozszerzenie


Scholamancjum zostało otwarte. Jak poinformował dziś Blizzard najnowszy dodatek do ich karcianki został oficjalnie udostępniony graczom. W najnowszym rozszerzeniu otrzymamy do dyspozycji 135 nowych kart, nowe mechaniki oraz kategorię podwójnej specjalizacji.

Nadchodzi deszcz spadających gwiazd. Będą widoczne gołym okiemNadchodzi deszcz spadających gwiazd. Będą widoczne gołym okiemCzytaj dalej

System dwuklasowy


Studio Blizzard postanowiło trochę poeksperymentować i dać graczom prawdziwy powiew świeżości. Dlatego właśnie wprowadzono do gry system dwuklasowy, czyli karty, które są dostępne dla różnych kombinacji klas. Nowe karty występują w 10 różnych kombinacjach umożliwiając tym samym wcześniej niedostępne synergie. Ta mechanika może sporo namieszać w mecie jak i scenie zawodowej. Dla przykładu najnowsze karty dla druida będą również dostępne dla łowcy.

Rosjanie planują podbój planety. O dziwo, nie jest to MarsRosjanie planują podbój planety. O dziwo, nie jest to MarsCzytaj dalej

Erupcja Magii


Dodatkowo do gry dodano kompletnie nową mechanikę o nazwie "erupcja magii". Gdy gracz użyje karty z tym słowem kluczowym następne rzucone przez niego zaklęcie aktywuje dodatkowo określony z góry efekt. Dodatkowo możliwe będzie obniżenie kosztów swoich następnych rzuconych kart gdy użyjemy kart studiów.

Jak zdobyć nowe karty?


Pakiety zawierające karty z najnowszego rosszerzenia można wygrać wykonując zadania i grając na arenie. Istnieje również możliwość nabycia kart za walutę z gry oraz prawdziwe pieniądze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rosjanie planują podbój planety. O dziwo, nie jest to Mars
  2. Wielkie otwarcie lotniska w Suwałkach. Inwestycja za 27 mln zł
  3. Nadchodzi deszcz spadających gwiazd. Będą widoczne gołym okiem
  4. "Latający pociąg" z Niemiec. Niesamowite nagranie sprzed ponad 110 lat

Następny artykuł