Techgame.pl
Logo dodatku Hearthstone: Obłędny Festyn Lunomroku. Tytuł: Obłędny Festyn Lunomroku – zwiastun | Hearthstone (PL)

YouTube/Hearthstone PL

Hearthstone: nadchodzi legendarne wydarzenie. Gracze otrzymają ponad 100 kart

24 Października 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Miłośnicy popularnej karcianki od Blizzarda, czyli Heartstone’a mają na co czekać. Obłędny Festyn rozpocznie się już w listopadzie, a wraz z nim moc atrakcji dla graczy.

Obłędny Festyn Lunomroku nadchodzi. Już 17 listopada gracze Hearthstone będą mogli spróbować swoich sił w nowym rozszerzeniu legendarnej już karcianki od twórców Warcrafta. Chociaż dodatek zostanie wydany kilka tygodni po Halloween, to gracze mogą liczyć na dużą dawkę dreszczyku, dziwów i przede wszystkim kart!

Przedwieczni wracają do Azeroth

Legendarna kraina znana wszystkim miłośnikom Warcrafta, a więc Azeroth, była dawniej pod władaniem potężnych, przedwiecznych bogów, którzy swoje rządy prowadzili twardo i stanowczo. Teraz gracze będą musieli stawić czoła tym przedziwnym istotom, które wybrały sobie Festyn Lunomroku, aby powrócić i odzyskać władzę w Azeroth. W tym celu bogowie będą dysponowali całkiem sporym arsenałem.

Jakie nowości nadchodzą do Heartstone’a?

Obłędny Festyn Lunomroku to nawiązanie do dodatku, który swoją premierę miał ponad 4 lata temu. Chodzi oczywiście o Hearthstone: Przedwieczni Bogowie. W nowym rozszerzeniu możemy liczyć na powrót legendarnych stronników (C’Thun lub Yogg-Saron), którzy zostaną zaktualizowani o nowe umiejętności. Do dyspozycji graczy udostępnione zostaną specjalne moce nowych postaci, pradawne artefakty Przedwiecznych Bogów i potężne zaklęcia, które zostały zainspirowane wyżej wspomnianym dodatkiem. Obłędny Festyn Lunomroku to również nowe karty, z których będą mogli skorzystać gracze podczas budowania zupełnie nowych, obłędnych talii. Mowa tu dokładnie o 135 nowych kartach. Do gry dodana zostanie również mechanika “Splugawienia”, dzięki której karty zyskają dodatkowe moce po zagraniu kart o wyższym koszcie.

Hearthstone cały czas się rozwija

„Hearthstone ciągle rozwija się i zmienia, a naszym nadrzędnym celem pozostaje zapewnianie fanom gry wyjątkowej, złożonej rozgrywki i mnóstwa frajdy. Gracze oszaleją, gdy zobaczą nową zawartość!” - tłumaczy J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment.

Gra miała swoją premierę w 2014 roku, od tego czasu cieszy się niesłabnącym zainteresowanie. Hearthstone to gra karciana, w której gracze budują własne talie składające się ze zdobytych lub kupionych kart. Dzięki wprowadzeniu funkcji “Stronników” każdy gracz może obrać taki styl gry, jaki mu najbardziej odpowiada, od zupełnie agresywnego, po defensywne wyczekiwanie błędów przeciwnika. Dodatek Obłędny Festyn Lunomroku będzie już 16 dodatkiem do podstawowej wersji gry.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >