Grafika z gry Heroes of Might and Magic 3.
Źródło: Steam

Graliście w gry z serii Heroes? Teraz możecie je kupić za mniej niż 10 zł

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
14 Lipca 2020

Kto z nas nie grał w młodości w gry z serii Heroes of Might and Magic. Na trzeciej części wychowały tysiące polskich graczy. Teraz astrologowie ogłaszają duże przeceny na wszystkie gry z tego uniwersum.

Sklep GOG co jakiś czas organizuje bardzo atrakcyjne promocje na klasyki gier komputerowych. Tym razem trafiło na gry z serii Heroes.

Klasyka gatunku

Gry z serii Heroes of Might and Magic są obecne na rynku gier komputerowych od 1995 roku. W Polsce szczególną popularnością cieszyła się trzecia część serii, która debiutowała w 1999 roku. Było tak ze względu przede wszystkim na niezwykle wciągający i prosty w zrozumieniu system rozgrywki, chociaż nie bez znaczenia była również bardzo dobra polonizacja oraz przystępne wymagania sprzętowe gry. Teraz wszyscy gracze mogą przypomnieć sobie jak to kiedyś się grało w strategie turowe.

Nawet do 75% taniej

W sklepie GOG znajdziecie atrakcyjne przeceny na gry z serii Heroes of Might and Magic. Większość części kupicie za jedyne 9,99 zł (HoMM, HoMM 2: Gold Edition, HoMM 3: Complete, HoMM 4: Complete). Za 19,99 zł kupicie piątą część w edycji Bundle, a za 13,49 zł otrzymacie Heroes Chronicles: All Chapters. Linki do obecnych promocji znajdziecie poniżej:
- Heroes of Might and Magic,
- Heroes of Might and Magic 2: Gold Edition,
- Heroes of Might and Magic 3: Complete,
- Heroes of Might and Magic 4: Complete,
- Heroes of Might and Magic 5: Bundle,
- Heroes Chronicles: All Chapters‌.

Następny artykuł