Techgame.pl
Grafika z gry Heroes of Might and Magic 3.

Steam

Graliście w gry z serii Heroes? Teraz możecie je kupić za mniej niż 10 zł

14 Lipca 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Kto z nas nie grał w młodości w gry z serii Heroes of Might and Magic. Na trzeciej części wychowały tysiące polskich graczy. Teraz astrologowie ogłaszają duże przeceny na wszystkie gry z tego uniwersum.

Sklep GOG co jakiś czas organizuje bardzo atrakcyjne promocje na klasyki gier komputerowych. Tym razem trafiło na gry z serii Heroes.

Klasyka gatunku

Gry z serii Heroes of Might and Magic są obecne na rynku gier komputerowych od 1995 roku. W Polsce szczególną popularnością cieszyła się trzecia część serii, która debiutowała w 1999 roku. Było tak ze względu przede wszystkim na niezwykle wciągający i prosty w zrozumieniu system rozgrywki, chociaż nie bez znaczenia była również bardzo dobra polonizacja oraz przystępne wymagania sprzętowe gry. Teraz wszyscy gracze mogą przypomnieć sobie jak to kiedyś się grało w strategie turowe.

Nawet do 75% taniej

W sklepie GOG znajdziecie atrakcyjne przeceny na gry z serii Heroes of Might and Magic. Większość części kupicie za jedyne 9,99 zł (HoMM, HoMM 2: Gold Edition, HoMM 3: Complete, HoMM 4: Complete). Za 19,99 zł kupicie piątą część w edycji Bundle, a za 13,49 zł otrzymacie Heroes Chronicles: All Chapters. Linki do obecnych promocji znajdziecie poniżej:- Heroes of Might and Magic,- Heroes of Might and Magic 2: Gold Edition,- Heroes of Might and Magic 3: Complete,- Heroes of Might and Magic 4: Complete,- Heroes of Might and Magic 5: Bundle,- Heroes Chronicles: All Chapters‌.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >