iPhone 11 PRO vs Lawa
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=CtS4mX5gOQU

Co się stanie z iPhone'm gdy polejemy go lawą? Fenomenalne wideo

Albert DługoszewskiAlbert Długoszewski
13 Sierpnia 2020

Pewnie wielu z was zastanawiało się nad tym, co się stanie z iPhonem 11 gdy potraktujemy go lawą. Teraz macie okazję zobaczyć jak to wygląda.

Iphone 11 to flagowy produkt Apple’a. Podejrzewam, że jego konstruktorzy nie spodziewali się, że ktoś postanowi potraktować go lawą.

iPhone 11 PRO vs Lawa

Popularny Youtuber kryjący się pod nickiem Superkot postanowił to sprawdzić. Twórca jest znany ze swoich szalonych pomysłów gdzie poddaje elektronikę szalonym eksperymentom. Tym razem na swój warsztat postanowił wziąć iPhone’a 11 Pro. Flagowiec Apple’a został potraktowany wrzącą lawą. Efektu końcowego raczej możemy się domyślić. Natomiast całe nagranie, które wygląda fenomenalnie znajdziecie na końcu artykułu. Internetowi twórcy prześcigają się w zwariowanych eksperymentach związanych z wytrzymałością elektroniki. Wydaje mi się, że jednak “Superkot” przebił wszystkich ze swoją pomysłowością.

Dron skutecznie usuwa gniazdo os. Niesamowite nagranieDron skutecznie usuwa gniazdo os. Niesamowite nagranieCzytaj dalej

1400 stopni Celsjusza kontra Apple

Oglądaliśmy już filmy jak iPhone’y były traktowane młotkiem. W internecie można również znaleźć wideo gdzie telefon został umieszczony w skrzyni z tysiącem petard. Youtuberzy po kolei prześcigają się w swojej pomysłowości. W tym miejscu warto również wspomnieć czym tak naprawdę jest lawa i jakie temperatury osiąga. Jest to ciekły produkt działalności wulkanicznej. Składa się ona głównie ze stopionych tlenków krzemu, żelaza, sodu, potasu, wapnia i innych różnych metali. Ma bardzo podobny skład do magmy, z której stopienia powstaje. Jest jednak zubożona o składniki lotne. Lawa osiąga temperaturę dochodzącą do 1350-1400 °C. Natomiast jej krzepnięcie następuje w 600-800 °C. Wszystko to zależy w dużej mierze od jej składu chemicznego. Możemy tylko się domyślić, co się stanie z iPhone’em potraktowanym lawą o temperaturze 1400 °C. Zapraszamy do obejrzenia nagrania, znajdującego się poniżej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybuch w Bejrucie. Nowe nagranie w slow motion prezentuje prawdziwą siłę zniszczeń
  2. Długo wyczekiwana funkcja w końcu na PlayStation. Sony wysłuchało próśb graczy
  3. Hulajnogi elektryczne czeka rewolucja. Zaostrzenie przepisów usunie je z chodników
  4. Naukowcy odkryli nowy rodzaj trzęsienia ziemi? Jego siła była niszczycielska

Następny artykuł