Techgame.pl
Konami Arespear C700+ - flagowy desktop japońskiej firmy.

Konami

Dyskusyjny design i cena z kosmosu. Konami wypuszcza własną serię komputerów

30 Lipca 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Arespear to debiutancka seria zestawów komputerowych od Konami. Firma znana z produkcji gier komputerowych rozszerza swoją działalność i robi to z wysokiego C.

Konami, w umysłach graczy, to przede wszystkim niezapomniane gry, takie jak Metal Gear Solid, Pro Evolution Soccer czy chociażby legendarna Contra. Firma postanowiła poszerzyć jednak swoją działalność tworząc własną linię zestawów komputerowych.

Na początku trzy zestawy komputerów

Swoją nową przygodę Konami rozpoczyna od trzech desktopów o nazwie Arespear. Japończycy zaproponują nam trzy modele komputera: C300, C700 oraz C700+. Osprzęt zamknięty będzie w ciekawie wyglądającej obudowie, która z pewnością wzbudzi sporo kontrowersji wśród graczy (trochę kojarzy się z tarką do sera, którą jakiś czas temu zaproponował nam Apple w przypadku najnowszego iMaca Pro. Poza tym wersje będą się różniły między sobą kolorystyką, a najdroższa wersja, czyli C700+ będzie się odróżniała przeszkloną obudową i oświetleniem RGB.

Co znajdziemy w środku komputerów od Konami

Arespear C300 będzie wyposażony w procesor Intel Core i5-9400F, 8 GB pamięci RAM, nośnik SSD M.2 PCIe o pojemności 512 GB oraz kartę graficzną GeForce GTX 1650. Cena? 184 800... jenów, c przekłada się na około 6505 złotych. Kolejne dwa modele nie różnią się między sobą w specyfikacji. Zarówno w C700 jak i C700+ znajdziemy procesor Intel Core i7-9700 z systemem chłodzenia cieczą AIO, 16 GB pamięci RAM, 512 GB wbudowanej pamięci SSD oraz kartę graficzną GeForce RTX 2070 Super. Model C700 kosztować będzie 11 325 złotych, a model flagowy C700+ 12 110 zł. W tej cenie dostaniemy wyżej wspomnianą przeszkloną obudowę i oświetlenie RGB. Na zdjęciach poniżej możecie zobacyzć najbogatszą wersję C700+.

Ciekawostka niż realna opcja

Komputery złożone przez Konami nie zachwycają, szczególnie porównując specyfikację z ceną. Z pewnością obeznani w temacie składania komputerów gracze dużo taniej złożą komputer, który nie tylko nie będzie odstawał od propozycji Konami, ale będzie dużo tańszy i wydajniejszy... i prawdopodobnie będzie dużo ładniejszy, ale to już kwestia gustu. 

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Podobne artykuły

Elon Musk z profilu

Technologie

Elon Musk dostał pytanie, które zupełnie wybiło go z równowagi. Rozbrajająca reakcja miliardera

Czytaj więcej >
Samoloty zeroemisyjne od Airbusa - wizualizacja

Technologie

Airbus zaprezentował swoje samoloty przyszłości. Ta technologia zmieni lotnictwo

Czytaj więcej >
szczeniak

Technologie

Tańczący szczeniak-robot podbija internet. Niezwykłe dzieło, aż ciężko się nie uśmiechnąć

Czytaj więcej >
Elon Musk w trakcie wywiadu na konferencji.

Technologie

Elon Musk zapowiedział, kiedy rozpocznie kolonizować Marsa. Data zaskakuje

Czytaj więcej >
PlayStation 2 w dwóch wersjach

Technologie

PlayStation 5 może niebawem wrócić na półki sklepowe. Zapowiadana jest kolejna dostawa

Czytaj więcej >
Xbox Series X i S

Technologie

Nowe informacje o ulepszeniach dla Xbox series X i S. Znamy szczegóły

Czytaj więcej >