Techgame.pl

Xiaomi

Oto gadżet, który pokocha Twój kot. Xiaomi Youpin Petoneer, czyli kolejna innowacja od Chińczyków

20 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Nieważne jak zaawansowana zabawka, kot i tak wybierze karton, z której została wybrana. Chińczycy chyba tak nie uważają, bo właśnie przedstawili swoją superzaawansowaną zabawkę, która ma sprawić, że kot na dobre zapomni o jakichś tam nudnych kartonach.

Potrzebujesz gadżetu, ale nie wiesz jakiego? Xiaomi i tak go ma

Oficjalny sklep Xiaomi na AliExpress to prawdziwa kopalnia przedziwnych urządzeń i gadżetów. Od inteligentnych poidełek dla kotów, przez kadzidła samochodowe i LED-owe lusterka, na ryżowarach i obcinaczkach do paznokci kończąc. Nie wszystkie gadżety mają oczywiście potencjał aby stać się smart, jednak nawet najprostsze urządzenia mają w sobie coś ciekawego i nawet futurystycznego. Tym razem Chińczycy przychodzą z kolejnym ciekawym urządzeniem, a mianowicie laserową zabawką dla kota.

Zabawka czy wszechwidzące oko Saurona?

Xiaomi Youpin Petoneer Laser to kolejne urządzenie chińskiego giganta technologicznego, który udowadnia, że nie ma takich urządzeń, do których nie dałoby się włożyć trochę elektroniki. Kocia zabawka wygląda jak oko Saurona z popularnego uniwersum Władcy Pierścieni, chociaż według producenta sprzęt miał przypominać kotka. Samo urządzenie jest laserem, z którym kot ma się ochoczo bawić.

Inteligentna zabawka dla kota

Jeżeli uważacie, że taki sprzęt jak zabawka dla kota nie może być smart, to się mylicie. Urządzenie sterowane jest przez aplikację Xiaomi Mijia. Jakie opcje oferuje? Przede wszystkim z program zdalnego włączania. Każdy program trwa 5 minut i posiada kilka specjalnych trybów. Nasz kot może się bawić z urządzeniem Xiaomi na ścianie, podłodze a nawet możemy włączyć specjalny tryb dla dwóch kotów. Przyszłość jest teraz. Oczywiście sami również możemy sterować laserem, wszystko z poziomu aplikacji mobilnej. Pamiętajmy tylko przy tej okazji, żeby w przypływie dobrej zabawy nie celować laserem w oczy zwierząt, ani innych domowników.

Ile jesteś w stanie zainwestować w dobrą zabawę dla kota?

Urządzenie Xaiomi Youpin Petoneer Laser działa wyłącznie za pomocą Bluetootha i zasilane jest kablem microUSB. Urządzenie nie ma wbudowanej baterii, musi pozostawać więc wpięte do źródła prądu, którym może być tradycyjne gniazdko oraz powerbank. Nowoczesną zabawkę dla kota można zakupić w oficjalnym sklepie Xiaomi-Mijia-Youpin na AliExpress za około 110 złotych.  

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Tagi:

Nowinka technologicznaChiny

Podobne artykuły

Technologie

Uwaga, wykradziono tysiące haseł. Dane wielu Polaków są zagrożone
Czytaj więcej >

Technologie

Hiperrealistyczny robo-delfin. Ten robot zastąpi żywe zwierzęta w ZOO
Czytaj więcej >

Technologie

Hakerzy zaatakowali Acer. Żądają najwyższego okupu w historii
Czytaj więcej >

Technologie

Elon Musk zmienił imię dziecka. Nie nazywa się już X Æ A-12, ale nowy pomysł jest równie dziwny
Czytaj więcej >

Technologie

Rząd wspiera rozwój fotowoltaiki. Ogromne pieniądze czekają na Polaków
Czytaj więcej >

Technologie

Ikea bawi się rozszerzoną i wirtualną rzeczywistością. Tak w przyszłości będziemy projektować mieszkania
Czytaj więcej >
Stanisław Janowski

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]