WItryna sklepu Microsoft.
Źródło: Wikipedia Commons

Microsoft rozdaje ponad 30 darmowych gier. Patrząc na ceny, takiej okazji nie można odpuścić

Walka między platformą Epic Games, a Steam’em trwa w najlepsze. O ile ci drudzy specjalnie nie reagują na podrygi konkurencji, tak sam Epic co rusz zachwyca fanów gier komputerowych kolejnymi darmowymi tytułami dostępnymi w ich usłudze. Do walki nieśmiało chce się chyba włączyć Microsoft Store. Efekty są jednak marne.

Microsoft Store udostępnił właśnie ponad 30 tytułów gier zupełnie za darmo. Co więcej większość gier, to przynajmniej cenowo tytuły z najwyższej półki... chyba jednak wyłącznie cenowo.

Bierz co dają

Microsoft Store postanowił pokazać, że nie tylko Steam i Epic Games liczą się w branży platform do grania. Do listy można by doliczyć jeszcze na przykład polskiego GoG’a, bo na pewno nie Microsoft Store. Niebiescy udostępnili właśnie ponad 30 gier zupełnie za darmo. Próżno jednak szukać tam głośnych, wysokobudżetowych tytułów. Chociaż ceny przecenionych gier wskazywałyby na coś innego.

Gra klasy Z, cena klasy AAA

Wśród darmowych gier znajdą się takie produkcje jak American Pool – Billiard Game, Battle of Ships 3D – Sea Strategy, ChalkMaster czy Parkur Simulator 3D – Extreme Runner. Przykładowo ostatni tytuł został przeceniony z zatrważającej ceny 419,99 zł. Tego typu dziwnych cen można by wymieniać jeszcze długo, jednak jak sami widzicie tytuły nie są specjalnie zachwycające.

Screen ze sklepu Microsoft Store.

Następny artykuł