Techgame.pl
Fragment moda wprowadzającego do Skyrima lokacje z Morrowinda.

tesrskywind.com

Morrowind w nowej odsłonie. Twórcy moda Skywind zaskoczyli

17 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Miłośnicy starych gier z uniwersum The Elders Scrolls mają powody do zadowolenia. Najnowszy mod do TES V: Skyrim wprowadza do rozgrywki fragmenty z Morrowinda.

Za moda odpowiadają twórcy modyfikacji Skywind. W ostatnich dniach udostępnili oni 15-minutowe nagranie prezentujące rozgrywkę, którą starsi gracze mogą pamiętać jako Bitwa o Nchurdamz z serii The Elders Scroll III: Morrowind.

Legendarna gra z dzieciństwa

Gracze urodzeni w latach 90. XX wieku i wcześniej z pewnością świat Morrowinda znają jak własną kieszeń. Jest to jeden z tytułów, który obok Gothica, czy Age of Empires kradł wiele godzin z naszego życia. Chociaż tytuł zestarzał się przeciętnie (uroki wczesnej technologii 3D), to w produkcję Bethesdy wciąż gra się przyjemnie, a odświeżone wersje, które są kompatybilne z nowszymi systemami operacyjnymi działają bez zarzutów. Teraz jednak, moderzy odpowiedzialni za ogromną modyfikację Skywind przenieśli część świata znanego z Morrowinda do bardziej współczesnego Skyrima.

Scena moderska przycichła

Od wydania modyfikacji Skywind, twórcy tego rozszerzenia zniknęli z mediów społecznościowych. Ostatnie informacje od nich pojawiały się w styczniu, teraz jednak wrócili z całkiem dużą niespodzianką dla wszystkich miłośników świata The Elders Scroll. Dzięki ich najnowszej modyfikacji, gracze będą mieli szansę zagrać w część zawartości legendarnego Morrowinda w Skyrimie. Taka mała TES-owa incepcja.

Prace trwają, daty wydania brak

Chociaż nagranie prezentujące najnowszego moda od twórców Skywind sprawia wrażenie, że rozszerzenie jest ukończone, to twórcy podkreślają, że prace nad dodatkiem wprowadzającym do świata Skyrima fragmenty rozgrywki z Morrowinda wciąż trwają. Autorzy nie zdradzili jeszcze daty premiery modyfikacji, wiadomo jednak, że wszystko idzie zgodnie z zakładanym planem, a twórcy informują, że prace przebiegają szybciej niż kiedykolwiek w historii tworzenia modyfikacji.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >