Xbox series x
Źródło: Twitter

Niemcy zaprezentowali Xbox Series X. Pierwsze prawdziwe zdjęcia

Kuba WielochKuba Wieloch
17 Sierpnia 2020

W Niemieckim sklepi zaprezentowano Xbox Series X. Konsola znajdowała się w specjalnej gablocie wystawionej na widok

Prezentacja w niemieckim slepie


Premiera najnowszej konsoli firmy Microsoft zbliża się z dnia na dzień. Firma stara się promować nowego Xboksa jak może i uzyskać jak najlepszą pozycję na rynku przed wielkim starciem z Sony. Jako że na wygranej pozycji jest obecnie PlayStation 5, to Microsoft musi być bardzo kreatywne przy promocji sprzętu.

Rosyjski superdron już prawie gotowy. Jest niewidzialny i ma na pokładzie 6 ton bombRosyjski superdron już prawie gotowy. Jest niewidzialny i ma na pokładzie 6 ton bombCzytaj dalej


W niemieckim sklepie Saturn zaprezentowano najnowszą konsolę Xbox Series X. Umieszczono ją w specjalnej przeszklonej gablocie, dzięki czemu do sieci trafiła seria zdjęc przedstawiających wyczekiwany sprzęt gamingowy. Niestety konsola nie została podłączona, przez co nie zaprezentowano na niej nowych next-genowych gier. Na takie prezentacje przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Doigrali się. Ogromne kary dla UPC, będą prezenty dla klientówDoigrali się. Ogromne kary dla UPC, będą prezenty dla klientówCzytaj dalej

Pierwsze prawdziwe zdjęcia konsoli


Warto jednak zaznaczyć, że gracze w końcu mogli mieć wgląd w najnowsze dzieło firmy z Redmond. Konsola prezentuje się coraz lepiej, choć uszczypliwi fani wciąż zarzucają, że wyglądem przypomina ona minilodówkę. Ten dziwny wygląd może być jednak ogromnym plusem tego sprzętu. Większa obudowa może zagwarantować lepszą wydajność, ponieważ umożliwia zastosowanie zaawansowanych systemów chłodzenia.

Xbox series X

Xbox series X

Xbox series X

Xbox series X

Czekamy na więcej


Microsoft zapewnia, że ich najnowsza konsola jest niezwykle cicha. Na razie nie wiemy nic na temat głośności PlayStation 5, ale możemy spodziewać się, że pod tym względem amerykański produkt może wygrać z japońskim odpowiednikiem. Co ciekawe na zdjęciach widać wyraźnie wszystkie porty nowego Xboksa Series X, a wśród nich innowacyjny slot na rozbudowę pamięci wewnętrznej konsoli.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naukowcy już wiedzą jak będzie wyglądał koniec wszechświata
  2. Naukowcy biją na alarm. W ludzkich ciałach znaleziono szkodliwy plastik
  3. Doigrali się. Ogromne kary dla UPC, będą prezenty dla klientów
  4. Naukowcy aż osłupieli. Odkryli największy krater w Układzie Słonecznym

Następny artykuł