Xbox series x
Źródło: Twitter

Niemcy zaprezentowali Xbox Series X. Pierwsze prawdziwe zdjęcia

Kuba WielochKuba Wieloch
17 Sierpnia 2020

W Niemieckim sklepi zaprezentowano Xbox Series X. Konsola znajdowała się w specjalnej gablocie wystawionej na widok

Prezentacja w niemieckim slepie

Premiera najnowszej konsoli firmy Microsoft zbliża się z dnia na dzień. Firma stara się promować nowego Xboksa jak może i uzyskać jak najlepszą pozycję na rynku przed wielkim starciem z Sony. Jako że na wygranej pozycji jest obecnie PlayStation 5, to Microsoft musi być bardzo kreatywne przy promocji sprzętu.

W niemieckim sklepie Saturn zaprezentowano najnowszą konsolę Xbox Series X. Umieszczono ją w specjalnej przeszklonej gablocie, dzięki czemu do sieci trafiła seria zdjęc przedstawiających wyczekiwany sprzęt gamingowy. Niestety konsola nie została podłączona, przez co nie zaprezentowano na niej nowych next-genowych gier. Na takie prezentacje przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Pierwsze prawdziwe zdjęcia konsoli

Warto jednak zaznaczyć, że gracze w końcu mogli mieć wgląd w najnowsze dzieło firmy z Redmond. Konsola prezentuje się coraz lepiej, choć uszczypliwi fani wciąż zarzucają, że wyglądem przypomina ona minilodówkę. Ten dziwny wygląd może być jednak ogromnym plusem tego sprzętu. Większa obudowa może zagwarantować lepszą wydajność, ponieważ umożliwia zastosowanie zaawansowanych systemów chłodzenia.

Xbox series X

Xbox series X

Xbox series X

Xbox series X

Czekamy na więcej

Microsoft zapewnia, że ich najnowsza konsola jest niezwykle cicha. Na razie nie wiemy nic na temat głośności PlayStation 5, ale możemy spodziewać się, że pod tym względem amerykański produkt może wygrać z japońskim odpowiednikiem. Co ciekawe na zdjęciach widać wyraźnie wszystkie porty nowego Xboksa Series X, a wśród nich innowacyjny slot na rozbudowę pamięci wewnętrznej konsoli.

Następny artykuł