Techgame.pl
Animal Crossing z zabawką erotyczną

Buttpluggin' With qDot - wideo - /watch?v=-t9htCMyPIY

Nintendo Switch łączy się z zabawkami erotycznymi. Teraz możesz dosłownie poczuć wibracje bez potrzeby używania kontrolera

2 Lipca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Grasz sobie w Animal Crossing: New Horizons i próbujesz wykopać dół łopatą. Jak dodać temu immersji? Co jeśli drgania narzędzia możesz poczuć w miejscach, o których ci się nie śniło? Programiści połączyli Nintendo Switch z zabawkami e

Biedne Animal Crossing: New Horizons padło ofiarą programistów, którzy połączyli flagową konsolę Nintendo z zabawkami erotycznymi. 

Technologia haptyczna na Nintendo Switch

Technologia haptyczna to po prostu znane każdemu drgania, jakie odczuwać możemy na przykład dotykając ekranu naszego smartfona. Zazwyczaj oznaczają one, że nasza komenda została zarejestrowana. Tak naprawdę podobne rozwiązanie cechują wiele innych narzędzi i urządzeń, w tym choćby klasyczne pady do gier (choć w tym wypadku nie jest aż tak "technologia haptyczna" co po prostu "wibracje"). Programiści pomyśleli, że fajnie byłoby zastosować takie rozwiązanie w Nintendo Switch, jednak chyba... ciut przesadzili. 

Animal Crossing: New Vibrations

Na GitHub pojawił się skrypt okraszonu uroczym opisem: "może widziałeś kogoś tweetującego zabawkę erotyczną działającą z Animal Crossing: New Horizons i zastanawiałeś się o co, do cholery, tu w ogóle chodzi? Tu masz odpowiedź". Skrypt pozwala na zastosowanie z Nintendo Switch technologii haptycznej dla konsoli, jak i samych gier. W efekcie podziwiać możemy efekty, takie jak ten poniżej albo na innym filmiku. Oto korek działający z Animal Crosssing: New Horizons. Zaprawdę, technologia zatoczyła przerażające koło. 

Po co to komu?

Zapewne odpowiedź na to pytanie to zwykłe "dla zabawy". Takie formy eksperymantowania z technologiami daje często absuradalny efekt - taki, jak powyższym wideo. Zastanówicie się tylko. Gra stworzona z myślą m.in. o dzieciach i rodzinach wyposażona w możliwość włączania zabawek erotycznych, gdy gracz wbija łopatę w ziemię. Twórcy zarzekają się, że skrypt ma potencjał w trybie multiplayer, gdyż odpala się m.in. jak ktoś wpada w dziurę w ziemi. Oczywiście cały projekt jest dopiero w powijkach, jednak już boimy się ostatecznego efektu.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >