Animal Crossing z zabawką erotyczną
Źródło: Buttpluggin' With qDot - wideo - /watch?v=-t9htCMyPIY

Nintendo Switch łączy się z zabawkami erotycznymi. Teraz możesz dosłownie poczuć wibracje bez potrzeby używania kontrolera

Artur ŁokietekArtur Łokietek
2 Lipca 2020

Grasz sobie w Animal Crossing: New Horizons i próbujesz wykopać dół łopatą. Jak dodać temu immersji? Co jeśli drgania narzędzia możesz poczuć w miejscach, o których ci się nie śniło? Programiści połączyli Nintendo Switch z zabawkami erotycznymi.

Biedne Animal Crossing: New Horizons padło ofiarą programistów, którzy połączyli flagową konsolę Nintendo z zabawkami erotycznymi.

Technologia haptyczna na Nintendo Switch

Technologia haptyczna to po prostu znane każdemu drgania, jakie odczuwać możemy na przykład dotykając ekranu naszego smartfona. Zazwyczaj oznaczają one, że nasza komenda została zarejestrowana. Tak naprawdę podobne rozwiązanie cechują wiele innych narzędzi i urządzeń, w tym choćby klasyczne pady do gier (choć w tym wypadku nie jest aż tak "technologia haptyczna" co po prostu "wibracje"). Programiści pomyśleli, że fajnie byłoby zastosować takie rozwiązanie w Nintendo Switch, jednak chyba... ciut przesadzili.

Animal Crossing: New Vibrations

Na GitHub pojawił się skrypt okraszonu uroczym opisem: "może widziałeś kogoś tweetującego zabawkę erotyczną działającą z Animal Crossing: New Horizons i zastanawiałeś się o co, do cholery, tu w ogóle chodzi? Tu masz odpowiedź". Skrypt pozwala na zastosowanie z Nintendo Switch technologii haptycznej dla konsoli, jak i samych gier. W efekcie podziwiać możemy efekty, takie jak ten poniżej albo na innym filmiku. Oto korek działający z Animal Crosssing: New Horizons. Zaprawdę, technologia zatoczyła przerażające koło.

Po co to komu?

Zapewne odpowiedź na to pytanie to zwykłe "dla zabawy". Takie formy eksperymantowania z technologiami daje często absuradalny efekt - taki, jak powyższym wideo. Zastanówicie się tylko. Gra stworzona z myślą m.in. o dzieciach i rodzinach wyposażona w możliwość włączania zabawek erotycznych, gdy gracz wbija łopatę w ziemię. Twórcy zarzekają się, że skrypt ma potencjał w trybie multiplayer, gdyż odpala się m.in. jak ktoś wpada w dziurę w ziemi. Oczywiście cały projekt jest dopiero w powijkach, jednak już boimy się ostatecznego efektu.

Następny artykuł