No Man's Sky
Źródło: youtube.com

No Man's Sky zamienia się w horror. Aktualizacja tylko dla odważnych

Kuba WielochKuba Wieloch
16 Lipca 2020

No Man's Sky to gra wyjątkowa pod wieloma względami. Wpierw znienawidzona przez graczy, potem stopniowo coraz bardziej doceniana

Znienawidzeni i pokochani


Historia tej gry idealnie nadaje się na film. Wpierw gracze otrzymali obietnice „szklanych domów” - nieskończonych galaktyk, unikalnych planet, eksploracji i niesamowitych misji kosmicznych. Później okazało się, że to jedna wielka ściema, a twórcy nie wywiązali się z prawie żadnej obietnicy. O dziwo, No Man's Sky jest ciągle rozwijane, a ich gra jest coraz lepiej postrzegana przez graczy.

Ciągłe zmiany


Deweloperzy stopniowo dodają coraz to ciekawsze treści i spełniają z opóźnieniem przedpremierowe obietnice. W bieżącym roku otrzymaliśmy między innymi żyjące statki i bojowe mechy. W najbliższej aktualizacji otrzymamy opuszczone frachtowce rodem wyjęte z horrorów.

Największa dziura Europy jest w Polsce. Wiesz gdzie?Największa dziura Europy jest w Polsce. Wiesz gdzie?Czytaj dalej

Nowa aktualizacja


Czeka więc nas sporo zimnych dreszczy i zabawa dla ludzi o mocnych nerwach. Nie powinna nam grozić powtarzalność, ze względu na generowanie proceduralne, także każdorazowe wejście na „statek widmo” będzie niepowtarzalne. Na opuszczonych łajbach na graczy czekają groźne formy życia, agresywne roboty, fabularne zapiski załogi oraz spora ilość nowych przedmiotów.
Oprócz tego nowa aktualizacja wprowadza szereg nowych misji multiplayerowych, nowe tytuły, usprawniony system walki i nowinki graficzne.

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna będzie widoczna nad Polską. Gratka dla obserwatorów niebaMiędzynarodowa Stacja Kosmiczna będzie widoczna nad Polską. Gratka dla obserwatorów niebaCzytaj dalej

Zwiastun


Poniżej możecie obejrzeć zwiastun nowej aktualizacji:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Absurdalne nagranie. Usunął gniazdo szerszeni za pomocą odkurzacza
  2. Spadkobierca Concorde'a nadchodzi. Ma osiągać prędkość prawie 3000 km/h
  3. Największa dziura Europy jest w Polsce. Wiesz gdzie?
  4. Allegro wprowadza nowość. Rewolucja w płatnościach jeszcze w lipcu

Następny artykuł