Techgame.pl > Gry > Nowe gry w Xbox Game Pass. Wrzesień zapowiada się bardzo ciekawie
Kuba Wieloch
Kuba Wieloch 19.03.2022 05:29

Nowe gry w Xbox Game Pass. Wrzesień zapowiada się bardzo ciekawie

Final Fantasy XIII
IGDB

Zaczął się wrzesień, a to oznacza, że do Xbox Game Pass, wkrótce zostaną dodane nowe gry. Jak co miesiąc możemy spodziewać się produkcji niezależnych oraz prawdziwych klasyków. W co więc pogramy w tym miesiącu?

Tytuły, w które zagramy już dziś

Już dziś w abonamencie pojawi się gra Craftopia czyli bardzo ciekawy survival z elementami action rpg i bardzo rozbudowanym systemem craftingu. Trudno znaleźć recenzje tego tytułu na metacritic, aczkolwiek gra otrzymuje pozytywne opinie na Steam, także warto spróbować

To jednak nie wszystkie gry, które dzisiejszego dnia pojawią się w Xbox Game Pass. Do naszych wirtualnych bibliotek trafią bowiem trzy tytuły, a są nimi:

Signs of the Sojourner, czyli karciana niezależna gra fabularna

Surgeon Simulator 2, czyli zwariowany symulator operacji, który zebrał od graczy i krytyków bardzo przychylne recenzje. Ten tytuł jest dodatkowo nastawiony na tryb multiplayer, także przed wami wiele godzin doskonałej zabawy kooperacyjnej.

Hitem dnia jednak będzie zdecydowanie Final Fantasy XIII, czyli fantastyczny jrpg z roku 2009. 

Jeszcze więcej tytułów

7 września do zestawienia trafi dwuwymiarowy rougelite w stylu retro, czyli Crown Trick.

9 września otrzymamy aż trzy tytuły, a będą nimi:

 

Przygodowa, satyryczna gra survivalowa o nazwie Breathedge.

Roguelike Nuclear Throne

oraz premiera platformowej gry przygodowej wyprodukowanej przez Beethoven & Dinosaur o nazwie The Artful Escape. Tytuł zapowiada się bardzo ciekawie, więc być może warto będzie na niego poświęcić swój czas.

Powiązane