Techgame.pl
Ghost of tsushima pole maku

playstation.com

Nowy trailer Ghost of Tsushima. Gra zapowiada się fenomenalnie!

6 Marca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Znane choćby z serii InFamous studio Sucker Punch podzieliło się ze światem nowym zwiastunem Ghost of Tsushima. Zwiastun prezentuje zarys fabuły produkcji dziejącej się w czasach Feudalnej Japonii. Gra osadzona będzie w otwartym świecie i postawi na walk

Zapowiedziana na Paris Games Week w 2017 roku produkcja studia odpowiadającego w przeszłości za choćby serię InFamous nie rozpieszczała graczy nowymi informacji. Tak naprawdę dużo czasu minęło od ostatnich materiałów z Ghost of Tsushima i wielu martwiło się, że ta fenomenalnie wyglądająca produkcja nie ukaże się nigdy. Na szczęście dostaliśmy nie tylko nowy zwiastun fabularny, ale też poznaliśmy datę premiery!

Duch z Cuszmy

Sucker Punch podzieliło się ze światem nowym zwiastunem Ghost of Tsushima. Zwiastun przybliża nam fabułę gry i sylwetki niektóych bohaterów, Sama fabuła osadzona zostanie w czasach Feudalnej Japonii na terytorium wyspy Cuszima, która została najechana przez Mongołów. Gra stawiać będzie na stosunkowo wierne oddanie histori, gdyż nad produkcją czuwają historycy wyspecjalizowani w tamtym okresie. Studio jednak idzie na drobne kompromisy i niektóre wydarzenia bądź elementy (jak zbroje czy broń) zostaną trochę zmienione. Głowny bohater gry to samuraj Jin Sakai, który przeżył masakrę swojej wioski i jako ronin wyrusza pomścić śmierć swoich bliskich. Najnowszy zwiastun możecie zobaczyć poniżej!

Co wiemy na temat gry?

Do tej pory studio Sucker Punch nie podzieliło się jakimiś specjalnie bogatymi szczegółami, jednak pewne rzeczy zostały potwierdzone. Gra zaoferuje w pełni otwarty świat. Tytułowa wyspa bogata będzie w małe wioski, bambusowe lasy i wiśniowe gaje, jednak nie zabraknie też pałacowego miasta. Główny bohater nie trzyma się kodeksu samuraja, więc oprócz walki bronią białą stawia też na skradanie (dlatego nazywany jest duchem z Cuszimy), a gra ma umożliwić wiele róznorodnych mechanik, aby uatrakcyjnić ten element - pojawi się linka z hakiem czy mapa skonstruowana pod kątem cichego przemykania między wrogami i zastawiania pułapek. Walka ma polegać na mniejszych starciach, które wymagać będą od gracza timingu. Pojawią się elementy RPG, takie jak drzewko umiejętności, ale nie zdradzono na ten moment więcej szczegółów. Sucker Punch obiecuje natomiast mnóstwo zadań pobocznych, które będziemy odbierać od NPCów rozsianych po całym świecie gry. 

Gra zadebiutuje na konsoli PlayStation 4 już 26 czerwca.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >