Kurier
Źródło: Pxhere

OLX zapowiada kolosalne zmiany. Dotkną one wszystkich użytkowników, warto się zapoznać

Albert DługoszewskiAlbert Długoszewski
25 Sierpnia 2020

OLX zapowiedziało bardzo ważną zmianę w regulaminie serwisu. Dotknie ona wszystkich kupujących.

OLX poinformowało, że już w przyszłym miesiącu na platformie sprzedażowej wystartują płatności online i usługa, mająca na celu zapewnienie należytej ochrony wszystkim kupującym przed oszustami.

OLX się zmienia

OLX wyszło naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Kupujący czekali na takie rozwiązanie już od bardzo dawna. Podobna usługa jest dostępna dla klientów Allegro. Już od bardzo dawna. Największy serwis ogłoszeniowy zapowiedział wprowadzenie Płatności OLX. Będzie to system płatności online. Zostanie on udostępniony dla ogłoszeń z opcją dostawy. Jego działanie przedstawia się następująco. Pieniądze są wypłacane sprzedawcy dopiero w momencie odebrania przesyłki przez kontrahenta. Trzeba przyznać, że takie rozwiązanie uniknie wielu oszustw. Są one zmorą portalu. Wielu nieuczciwych kontrahentów czyha na pieniądze kupujących. Jest to oczywiście bardzo smutne, ale po prostu tak jest.

Archeolodzy weszli do jaskini i znaleźli coś co zwaliło ich z nóg. Doskonały stan znaleziska sprzed 200 tysięcy latArcheolodzy weszli do jaskini i znaleźli coś co zwaliło ich z nóg. Doskonały stan znaleziska sprzed 200 tysięcy latCzytaj dalej

Ważna zmiana dla wszystkich

Dzięki takiemu rozwiązaniu, kupujący jest dużo lepiej chroniony. Nie musi się martwić np. o to, że zamiast np. wymarzonego smartfona znajdzie w opakowaniu cegłę. Chciałoby się rzec - w końcu!. Warto pamiętać, że płatności OLX nie będą mogły być wykorzystywane do opłacenia każdego zamówienia. Serwis zaznacza, że przygotował specjalną listę produktów i usług niedozwolonych. Będą one wyłączone z obsługi - płatności OLX. Platforma zapowiada również kilka innych istotnych zmian. Będą one dotyczyć przede wszystkim dwóch działów. Mowa o ogłoszeniach o pracę i działu Motoryzacja. Najnowszy regulamin ma zacząć obowiązywać od 9 września 2020 roku. Dużo więcej informacji na jego temat znajdziemy na oficjalnej stronie OLX. Warto również pamiętać o tym, że w ostatnim czasie serwis ogłoszeniowy zmienił swoje logo oraz wygląd platformy Trzeba przyznać, że jest to pokaźna ilość zmian. OLX rozwija się bardzo dynamicznie i wprowadza wiele zmian, aby utrzymać pozycję lidera rynku.

Fantastyczne odkrycie polskich nurków. W Bałtyku znaleziono wrak niemieckiego U-bootaFantastyczne odkrycie polskich nurków. W Bałtyku znaleziono wrak niemieckiego U-bootaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna wysypał trochę soli na plaży. To co pojawiło się po 12 sekundach jest niesamowite [Wideo]
  2. Jak zachowują się pszczoły gdy zaakceptują nową królową? Fascynujące nagranie
  3. Powstanie miasto w kosmosie. Niezwykłe plany najbogatszego człowieka świata
  4. Rosjanie pokazali nowe możliwości Tupolewa Tu-95. Imponujące nagranie, do niedawna było tajne

Następny artykuł