PES 2020
Źródło: IGDB.com

PES 2021: tytuł będzie płatną aktualizacją, a nie osobną grą

Kuba WielochKuba Wieloch
15 Lipca 2020

Nadchodzi rewolucja w świecie gier piłkarskich? PES 2021 będzie płatną aktualizacją

Konami zaskakuje


Przecieki okazały się prawdziwe. Konami potwierdziło informacji na temat PES 2021, okazuje się, że nie będzie to gra, a aktualizacja wersji 2020.
Prawdopodobnie do decyzji japońskiego studia przyczyniła się zmiana silniki gry. Firma postanowiła zrezygnować z produkcji tytułu w Fox Engine i przenieść grę na Unreal Engine. Ze względu na to, PES jest rozwijany w zasadzie od podstaw.

Nadchodzą ogromne zmiany


Konami zapowiadało ogromne zmiany w serii i takie prawdpoodbnie dostaniemy. Począwszy od tego, że gra na nowym silniku powinna wyglądać co najmniej bardzo dobrze, to przy okazji zmieni się fizyka w grze. Tryby myClub oraz Master League również czeka spora aktualizacja.

Fascynujący widok. Tak wygląda wnętrze SaturnaFascynujący widok. Tak wygląda wnętrze SaturnaCzytaj dalej

25-lecie marki


Firma w całości skupia się w produkcji gry na najnowszą generację konsol. Ze względu na to deweloperzy zmienili plany na 2020 rok. Wiemy już, że PES 2021 zostanie wydany w formie aktualizacji, a nie osobnego tytułu. Fani mogą jednak spać spokojnie, firma zapowiedziała bardzo przystępne ceny PES 2021 z okazji 25-lecia marki.

Oświadczenie firmy


"W tym roku minęło również ćwierć wieku od wydania pierwszego tytułu z serii PES. Aby upamiętnić ten ważny moment, a co ważniejsze, aby okazać Wam, naszym wiernym fanom, naszą wdzięczność, z przyjemnością ogłaszamy, że tegoroczny PES wystartuje w przystępnej cenie rocznicowej i będzie zawierać kilka bonusów." - oświadczenie Konami

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Warhammerowy Humble Bundle. Prawdziwa gratka dla fanów serii
  2. Hearthstone: Scholomance Academy - zwiastun i data premiery
  3. Samsung: Sieć 6G globalnie dostępna do 2030 roku
  4. Fascynujący widok. Tak wygląda wnętrze Saturna

Zapotrzebowanie na PlayStation 5 jest ogromne. Sony zwiększyło produkcję o połowęZapotrzebowanie na PlayStation 5 jest ogromne. Sony zwiększyło produkcję o połowęCzytaj dalej

Następny artykuł