Grafika przedstaiająca darmowy weekend w PS Plus.
Źródło: Twitter

Darmowy weekend PS Plus w Polsce. Jakie atrakcje czekają na graczy

PlayStation Plus jest płatną usługą pozwalającą na grę w trybie multiplayer na konsoli PlayStation 4. Sony często ogłasza promocje na abonament, który można wykupić w trzech wariantach. Jeżeli niższe ceny Was nie przekonały do bliższego zapoznania się z tą ofertą, to może zrobi to darmowy weekend.

Polski oddział Sony PlayStation ogłosił w piątkowy wieczór, że właśnie rusza darmowy weekend z PlayStation Plus. W tym czasie gracze, którzy na co dzień nie korzystają z tego abonamentu będą mieli szansę sprawdzić, czy ta oferta ich interesuje.

PlayStation Plus ma już 10 lat

W lipcu PlayStation Plus obchodzić będzie 10-lecie powstania. Z tej okazji Sony przygotowuje wiele promocji, niespodzianek i okazji. Japoński gigant zapowiedział już gry, które będą dostępne za darmo za abonentów programu. W jubileuszowym miesiącu będzie to NBA 2k20, Rise of Tomb Rider: 20 Year Celebration, Erica. Z okazji obchodów 10-lecia Sony przygotowało również specjalny motyw.

Poczuj się jak abonent

Od 4 do 5 lipca wszyscy gracze na co dzień korzystający z konsoli Sony PlayStation 4 będą mogli bliżej zapoznać się z usługą PlayStation Plus. Osoby, które płacą za dostęp do tej usługi mają możliwość grania w trybie multiplayer z graczami z całego świata, mają również darmowy dostęp do dwóch gier w miesiącu, z których przynajmniej jedna jest zawsze z najwyższej półki AAA.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W co pogramy w lipcowym PS Plus? Bardzo ciekawe tytuły
  2. Sony przygotowało coś dla fanów gier niezależnych. PlayStation Indies zapowiedziane
  3. Poznaliśmy wymagania i datę premiery Horizon: Zero Dawn w wersji na PC
  4. Gry drożeją. Cena nowego NBA 2K21 wprawia w osłupienie - czy to nowy standard?

Następny artykuł