Techgame.pl
PlayStation 5 w czerni.

Giuseppe Spinelli //LetsGoDigital

PlayStation 5 w czerni robi ogromne wrażenie. Sony zapewnia, że w planach są różne wersje konsoli

6 Sierpnia 2020

Autor tekstu:

Stanisław Janowski

Udostępnij:

Na początku wakacji Sony zaprezentowało wygląd swojej konsoli nowej generacji, czyli PlayStation 5. Projekt wzbudził spore kontrowersje wśród fanów.

Japoński producent zaszokował miłośników PlayStation bardzo odważnym, odświeżonym wyglądem swojej konsoli nowej generacji. W Internecie nie brakowało głosów porównujących urządzenie do wielkiego routera. Innym z kolei nie podpasował również kolor, Sony podjęło ciekawy  krok stworzenia swojej konsoli z dominacją koloru białego.

Wciąż jest wiele niewiadomych odnośnie PlayStation 5

Do premiery PlayStation 5 pozostaje jeszcze parę miesięcy. Wciąż nie znamy ostatecznej daty premiery konsoli nowej generacji od Sony, możemy się jednak spodziewać, że nastąpi ona w okolicach listopada, ponieważ wtedy też swoją oficjalną premierę zanotuje Xbox Series X. Informację te potwierdziła jedna z pracownic Microsoftu, która zapytana o to, czy premiera Xboxa odbędzie się w listopadzie, odpowiedziała, że tak właśnie będzie.  Gracze wciąż nie mają pewności jaka cena będzie obowiązywała za najnowszą konsolę Sony. Co rusz różne sklepy publikują przez pomyłkę ceny w swoich kartach, kilka takich wycieków pozwala domyślać się, że polska cena za sprzęt Sony może oscylować gdzieś w przedziale od 1800 zł do 2300 zł. Cały czas dużo mówi się wciąż o nowym designie PlayStation 5, który wzbudza mnóstwo kontrowersji.

Sony potwierdza, że będą wypuszczane inne wersje kolorystyczne

Główny design konsoli łączy ze sobą biel i czerń zarówno na samym urządzeniu jak i peryferiach, w tym wypadku padzie DualSense. Na przełomie czerwca i lipca CEO PlayStation, Jim Ryann potwierdził, że firma planuje przynajmniej kilka różnych edycji specjalnych konsoli PlayStation 5. Oznacza to, że Japończycy będą kontynuowali trend z poprzedniej generacji konsol tworząc wersje limitowane różniące się designem od oryginalnego urządzenia. Jedne z ciekawszych designów tego typu na PlayStation 4 to PS4 Pro Limited Edition wykonana z półprzezroczystego, granatowego plastiku. Dzięki temu gracz mógł częściowo zajrzeć do środka konsoli i zobaczyć, jak wszystko jest zbudowane zarówno tam jak i w kontrolerze do gry.

Artysta wziął sprawy w swoje ręce. PS5 w czerni

Nie wszyscy jednak są zachwyceni nowym designem i obietnicą wypuszczania edycji limitowanych i postanowili pokazać Sony, że PS5 w czerni prezentuje się lepiej niż oryginalny design. Za stworzenie projektu odpowiada włoski gracz i artysta-grafik Giuseppe Spinnelli (Snoreyn). Mężczyzna przeprojektował oryginalny pomysł na PS5 tworząc ją całkowicie w czerni. Gracz nie zatrzymał się jednak na stworzeniu kilku grafik koncepcyjnych, stworzył również animacje, na którym prezentuje swój projekt. Więcej na temat projektu możecie przeczytać na tutaj.

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Podobne artykuły

iPhone SE 2020 w różnych wariantach kolorystycznych

Technologie

Apple zaskoczyło wszystkich niską ceną. Budżetowy iPhone w ofercie giganta

Czytaj więcej >
dron w mieście

Technologie

We Włoszech drony krzyczą na ludzi na ulicy. Zaskakujący sposób kontrolowania kwarantanny

Czytaj więcej >
apple maps samochód

Technologie

Dobra wiadomość dla posiadaczy sprzętu Apple. Mapy pokażą miejsca gdzie można zrobić sobie test na obecność wirusa

Czytaj więcej >
budynek google

Technologie

Kontrowersyjny pomysł Google i Apple. Dane posiadaczy smartfonów pomogą w walce z wirusem

Czytaj więcej >
dostawa jedzenia

Technologie

Innowacyjna aplikacja pokaże temperaturę kuriera rozwożącego jedzenie

Czytaj więcej >
Najprzydatniejsze skróty klawiszowe

Technologie

Najprzydatniejsze skróty klawiszowe w systemie Windows 10

Czytaj więcej >