kubota
Źródło: kubotastore

PlayStation Plus oprócz darmowych gier ma w ofercie... zniżkę na klapki

Artur ŁokietekArtur Łokietek
20 Maja 2020

Tym razem oferta PlayStation Plus mogła zaskoczyć nie jednego posiadacza subskrypcji. Zazwyczaj w jej ramach mogliśmy grać w niektóre produkcje. Tym razem Sony postanowiło uraczyć nas zniżką na... klapki. I to nie byle jakie, bo Kubota.

Nie od dziś wiadomo, że prawdziwy gracz oprócz sprzętu, gier i energetyka potrzebuje klapków. A nawet jeśli tak nie jest - Sony i tak ma na to rozwiązanie.

PlayStation Plus Rewards

W ubiegłym roku Sony wystartowało z nowym programem przeznaczonym dla posiadaczy subskrypcji PlayStation Plus. Program nazwany PlayStation Plus Rewards zawiera w sobie zniżki, atrakcyjne oferty czy rabaty na wiele różnych produktów bądź usług niezwiązanych z samymi grami w ofercie PlayStation Network. W ramach subskrypcji mogliśmy już raczyć się biletami do kina czy zniżkami do restauracji. Choć całość brzmi całkiem fajnie - w końcu firmy zaczęły dostrzegać fakt, że gracze to nie tylko młodzież, ale i dorośli w okolicach 30stki i 40stki, którzy poza swoim hobby lubią od czasu do czasu zrobić coś nowego. Jednak nowa oferta w ramach PS Plus Rewards może zaskoczyć niejednego.

Kubota w ofercie PlayStation

Warto zaznaczyć, że do tej pory klasyczna forma subskrypcji PS Plus obejmowała możliwość zabawy w trybie sieciowym wielu produkcji i comiesięczny, opłacany w ramach abonamentu dostęp do różnych, często hitowych gier dostępnych na konsoli. W tym miesiącu firma uraczyła graczy takimi pozycjami jak Farming Simulator 19 czy Cities: Skylines. Do tego wszystkiego, w ramach wspomnianego wyżej "Rewards", dołączyła zniżka 15 procent na oryginalne klapki Kubota. Nieźle? Teoretycznie sama oferta jest zabawna, ale same klapki już wielokrotnie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, gdy były w różnych sklepach w promocji. Poza tym w wielu kręgach uchodzą za iście kultowy element ubioru. Subskrybenci mają również możliwość wykorzystania zniżki do kin Helios, 5 złotych rabatu na zamówienia za pośrednictwem pyszne.pl czy darmowy dostęp przez dwa tygodnie do jednego z pakietów w player.pl.

Zobacz także:

  1. Poważne problemy z PlayStation Network. Z biblioteki znikają kupione gry
  2. Ubisoft pozywa Google i Apple. Chodzi o kopię Rainbow Six Siege na urządzenia mobilne
  3. Mafia 2 i Mafia 3 - Remastery już dostępne. Niektórzy dostali je za darmo
  4. EURO 2020 jednak się odbędzie! Przynajmniej w Pro Evolution Soccer 2020Następny artykuł