Techgame.pl
kubota

kubotastore

PlayStation Plus oprócz darmowych gier ma w ofercie... zniżkę na klapki

20 Maja 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Tym razem oferta PlayStation Plus mogła zaskoczyć nie jednego posiadacza subskrypcji. Zazwyczaj w jej ramach mogliśmy grać w niektóre produkcje. Tym razem Sony postanowiło uraczyć nas zniżką na... klapki. I to nie byle jakie, bo Kubota.

Nie od dziś wiadomo, że prawdziwy gracz oprócz sprzętu, gier i energetyka potrzebuje klapków. A nawet jeśli tak nie jest - Sony i tak ma na to rozwiązanie. 

PlayStation Plus Rewards

W ubiegłym roku Sony wystartowało z nowym programem przeznaczonym dla posiadaczy subskrypcji PlayStation Plus. Program nazwany PlayStation Plus Rewards zawiera w sobie zniżki, atrakcyjne oferty czy rabaty na wiele różnych produktów bądź usług niezwiązanych z samymi grami w ofercie PlayStation Network. W ramach subskrypcji mogliśmy już raczyć się biletami do kina czy zniżkami do restauracji. Choć całość brzmi całkiem fajnie - w końcu firmy zaczęły dostrzegać fakt, że gracze to nie tylko młodzież, ale i dorośli w okolicach 30stki i 40stki, którzy poza swoim hobby lubią od czasu do czasu zrobić coś nowego. Jednak nowa oferta w ramach PS Plus Rewards może zaskoczyć niejednego.

Kubota w ofercie PlayStation

Warto zaznaczyć, że do tej pory klasyczna forma subskrypcji PS Plus obejmowała możliwość zabawy w trybie sieciowym wielu produkcji i comiesięczny, opłacany w ramach abonamentu dostęp do różnych, często hitowych gier dostępnych na konsoli. W tym miesiącu firma uraczyła graczy takimi pozycjami jak Farming Simulator 19 czy Cities: Skylines. Do tego wszystkiego, w ramach wspomnianego wyżej "Rewards", dołączyła zniżka 15 procent na oryginalne klapki Kubota. Nieźle? Teoretycznie sama oferta jest zabawna, ale same klapki już wielokrotnie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, gdy były w różnych sklepach w promocji. Poza tym w wielu kręgach uchodzą za iście kultowy element ubioru. Subskrybenci mają również możliwość wykorzystania zniżki do kin Helios, 5 złotych rabatu na zamówienia za pośrednictwem pyszne.pl czy darmowy dostęp przez dwa tygodnie do jednego z pakietów w player.pl.

Podobne artykuły

gamerka

Gry

Wynajmij dziewczynę do grania. Za pieniądze zagrasz z każdą dzięki specjalnemu serwisowi

Czytaj więcej >
Anthem

Gry

Bioware ma plany naprawienia Anthem. Szykuje się wielkie odświeżenie gry.

Czytaj więcej >
Death stranding plakat

Gry

Death Stranding zmierza na PC! Znamy datę premiery, cenę i dodatki pre-order

Czytaj więcej >
doom mod covid

Gry

Powstał mod do Dooma, w którym zarażamy demony koronawirusem

Czytaj więcej >
humble capcom mega bundle

Gry

Ruszył Humble Capcom MEGA Bundle! Za grosze możecie zdobyć świetne gry

Czytaj więcej >
meat mmo plakat

Gry

M.E.A.T: Raper Słoń tworzy grę MMO

Czytaj więcej >