Ghost of Tsushima
Źródło: igdb.com

Najpopularniejsze gry na PlayStation przecenione z okazji Czarnego Piątku. Gracze rzucili się na zakupy

Kuba WielochKuba Wieloch
20 Listopada 2020

Na tak duże przeceny w PlayStation Store gracze czekają cały rok. Z okazji Black Friday ruszyła wielka wyprzedaż najpopularniejszych tytułów na konsole firmy Sony. Na promocji takie gry, jak chociażby The Last of Us Part II, FIFA 2021 czy Watch Dogs: Legion.

Jest jeden magiczny dzień, na który gracze i fani gadżetów czekają cały rok – Black Friday. Mamy tu do czynienia ze światowym świętem konsumpcjonizmu, większym od Bożego Narodzenia.

Black Friday

Wszystkie liczące się firmy z branży technologicznej i gamingowej przeceniają swoje najpopularniejsze produktu w celu gwałtownego zwiększenia obrotów. Wielu zapewne zastanawia się, czy taki model sprzedaży, bazujący na dużych przecenach jest w ogóle opłacalny? Odpowiedzieć można, parafrazując klasyka internetu – „Jeszcze jak”.

Ujawniono wstrząsające informacje o Marsie. Badacze nie mogą uwierzyć, wielki przełomUjawniono wstrząsające informacje o Marsie. Badacze nie mogą uwierzyć, wielki przełomCzytaj dalej

Czarny Piątek charakteryzuje się wielkimi wyprzedażami, ludzie z całego świata rzucają się dziko na produkty, których nie kupiliby raczej bez odpowiedniego rozgłosu i diametralnych obniżek cenowych. Z tego właśnie powodu, formuła tych wyprzedaży jest niezwykle korzystna dla producentów, bo przyciąga klientów, którzy w normalnych warunkach raczej nie wybraliby się na zakupy.

Wyprzedaż na PlayStation Store

W tym roku Sony przygotowało rewelacyjną wręcz ofertę dla graczy. Firma przeceniła wszystkie najpopularniejsze gry z PlayStation Store. Warto tu wspomnieć, że tegoroczna data Czarnego Piątku jest wręcz idealna dla japońskiego giganta, bo jeszcze wczoraj mieliśmy europejską premierę konsoli PlayStation 5. A jak wiadomo, żeby na konsoli grać, trzeba mieć gry.

Naukowcy znaleźli gigantyczną czarną dziurę. Pożera wszystko, przerażające doniesieniaNaukowcy znaleźli gigantyczną czarną dziurę. Pożera wszystko, przerażające doniesieniaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

    1. TVN ostrzega Polaków, w wielu miejscach już się zaczęło. Do 17 lepiej zostać w domach

2. Najlepszy przepis na ciasto bez pieczenia z mascaropne. Nawet dziecko zrobi z łatwością i błyskawicznie

Co więc znajdziemy w sklepie PlayStation Store na przecenie z okazji Czarnego Piątku?

FIFA 21 Edycja Beckhama na PS4 i PS5 – przecena z 299 zł na 164.94 zł

The Last of US Part II na PS4 – przecena z 289 zł na 164,73 zł

Watch Dogs: Legion na PS4 i PS5 – przecena z 289 zł na 187,85 zł

Edycja Premium Grand Theft Auto V na PS4 – przecena ze 145 zł na 60,90 zł

Ghost of Tsushima na PS4 – przecena z 290 zł na 205,19 zł

Marvel Avangers na PS4 – przecena z 289 zł na 144,50 zł

STAR WARS: Squadrons na PS4 – przecena ze 169 zł na 104,78 zł

Link do wszystkich przecenionych produktów w tegorocznej wyprzedaży znajdziecietutaj.

Mało tytułów na PlayStation 5

W sklepach nie znajdziecie jeszcze zbyt wielu pozycji na konsolę PlayStation 5, co może stanowić spory zawód dla graczy, którzy dokonali przedpremierowego zakupu najnowszego produktu firmy Sony.

Niestety, na nowe tytuły będziemy trzeba trochę poczekać, a większość starszych produkcji nie jest jeszcze kompatybilna wstecznie.

Abonament również na przecenie

Warto również wspomnieć o sporej przecenie abonamentu PlayStation Plus, która umożliwia granie w trybie multiplayer, dostęp do promocji wewnętrznych oraz 2 darmowe tytuły miesięcznie. 12-miesięczny abonament kosztuje dzisiaj 180 zł, co oznacza, że cena została zmniejszona o 25%.

Pamiętajcie, że promocje nie pozostaną aktywne długo, także jeśli chcecie się skusić na nieplanowane zakupy, to musicie się pospieszyć.

Polscy naukowcy dokonali bardzo ważnego odkrycia. Znaleźli niewiarygodnie dziwną planetęPolscy naukowcy dokonali bardzo ważnego odkrycia. Znaleźli niewiarygodnie dziwną planetęCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Wpadka w programie "Jeden z dziesięciu" przejdzie do historii. Rozbrajająca odpowiedź uczestnika, jest wideo
  2. Po 10 dniach rozłąki piesek wreszcie usłyszał głos właściciela. Wtedy się zaczęło, nikt nie był w stanie go powstrzymać
  3. Furby był prawdziwym hitem lat 90. Chciało go każde dziecko. Pamiętacie?
  4. Zapadła wstrząsająca decyzja. Apple zapłaci ogromne pieniądze, sprawa dotyczy użytkowników smartfonów
  5. Żona Alberta Einsteina przeżywała koszmar. Mało kto wie, jak traktował ją znany noblista
  6. Niesamowity występ Kamila Stocha w Wiśle. Był najlepszy, aż opadły nam szczęki, pękamy z dumy
  7. Wielkie "majteczki w kropeczki" zawisły na ministerstwie. Policja ruszyła do akcji natychmiast

Następny artykuł