DualSense, kontroler do PS5. Zdjęcie z profilu IG Roberta Lewandowskiego.
Źródło: Instagram

Robert Lewandowski zagrał już na PS5? Sony rozpoczyna wielką akcję promocyjną

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
23 Października 2020

PS5 będzie miało swoją premierę 19 listopada, czyli za niecały miesiąc. Sony wystartowało właśnie z akcją marketingową, która skierowana jest przed wszystkim do polskiego odbiorcy oraz fanów piłki nożnej z całego świata. Na zdjęciach Robert Lewandowski bawi się z PlayStation 5.

Robert Lewandowski pochwalił się za pomocą swojego konta na Instagramie nowym gadżetem, który otrzymał od japońskiego producenta sprzętów elektronicznych, Sony. “Lewy” świetnie się bawi przy PS5.

PS5 tuż-tuż. Machina marketingowa rusza

PS5 zadebiutuje na polskim rynku już 19 listopada. Jest to więc ostatni dzwonek na rozpoczęcie kampanii marketingowej promującej najnowszą konsolę od Sony. Japończycy zaczynają z wysokiego C i do prezentacji swojego produktu zaangażowali jednego z najbardziej rozpoznawalnych naszych czasów, a więc Roberta Lewandowskiego. Reprezentant Polski w piłce nożnej i napastnik Bayernu Monachium pochwalił się prezentem na swoich Instagramie niczym prawdziwy influenser.

Robert Lewandowski z PlayStation 5?

Polski napastnik opublikował na swoim oficjalny koncie na Instagramie zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jak Rober Lewandowski pozuje z kontrolerem do PS5, czyli z urządzeniem DualSense. Podobne zdjęcia w ostatnim czasie publikował amerykański raper Travis Scott. Co ciekawe na żadnym ze zdjęć nie widać samej konsoli PlayStation 5. Jest więc całkiem prawdopodobne, że Sony w ramach szeroko zakrojonej akcji marketingowej wysłało znanym osobistościom kontroler DualSense.

Screen z Instagrama Roberta Lewandowskiego.

PlayStation 5 nadchodzi

Polska premiera konsoli PlayStation 5 odbędzie się 19 listopada. Sony zdradza coraz więcej informacji na temat swojej konsoli. W ostatnich tygodniach dowiedzieliśmy się, że PS5 będzie wspierało technologie wstecznej kompatybilności. Zostanie on ograniczony jednak do wybranych gier z konsoli obecnej generacji, a więc PlayStation 4. Co więcej wiemy również jak będzie wyglądał interfejs, po którym przyjdzie nam się poruszać w PS5. W tym przypadku czeka nas wiele nowości i funkcjonalności, które z pewnością urozmaicą rozgrywkę.

Konsola PS5 będzie dostępna w Polsce w dwóch wersjach, które będą się różniły od siebie jedną funkcjonalnością i ceną. Za tańszą będziemy musieli zapłacić 1849 złotych, konsola ta nie będzie wyposażona w czytnik cyfrowy, a więc gracze będą zmuszeni do kupowania gier jedynie za pomocą sklepu PS Store. Druga wersja kosztować będzie 2299 złotych i będzie wyposażona w czytnik cyfrowy. Obydwie konsole będą za to dysponowały tymi samymi podzespołami i będą oferowały takie same osiągi w grach.

Następny artykuł