Fan art z gry Call of Duty Modern Warfare 2
Źródło: flickr

PS Plus w sierpniu. Coś dla miłośników absolutnej klasyki oraz zupełna nowość za darmo

Stanisław JanowskiStanisław Janowski
27 Lipca 2020

Sony ogłosiło w co zagrają za darmo subskrybenci PS Plusa w sierpniu. Miłośnicy Call of Duty z pewnością będą zadowoleni, a do darmowego dostępu trafi również gra, która 4 sierpnia będzie miała swoją oficjalną premierę.

PS Plus obchodzi właśnie swoje 10-lecie. Z tej okazji Sony prezentuje graczą prawdziwe klasyki. W lipcu dostępna za darmo jest ostatnia część przygód Lary Croft, czyli Rise of the Tomb Raider: 20 years Celebration oraz NBA 2k20. Teraz poznaliśmy gry, które trafią za darmo do wszystkich subskrybentów w sierpniu.

PS Plus w sierpniu to powrót do klasyki z nowoczesnym sznytem

W sierpniu do PS Plusa trafi uwielbiane przez graczy Call of Duty: Modern Warfare 2 oraz zupełna nowość, czyli Fall Guys: Ultimate Knockout. Co ciekawe ta druga pozycja swoją oficjalną premierę będzie miała 4 sierpnia, czyli właśnie w dniu, w którym trafi do darmowego dostępu dla wszystkich subskrybentów PS Plusa. O ile remastera Call of Duty nikomu nie trzeba przedstawiać, to o drugiej grze z pewnością słyszało niewielu. Na zwiastunach gra zapowiada się całkiem ciekawie, szczególnie jeżeli chodzi o wspólną grę ze znajomymi. Fall Guys jest zręcznościówką, w której sterowana przez nas postać musi dostać się do wyznaczonego punktu uważając na lecące w nią przeszkody i innych graczy.

Następny artykuł