Techgame.pl
Tesla Model S

Tesla

Tesla zyskała polską stronę internetową i tymczasowy salon. Znamy oficjalne ceny samochodów Elona Muska

22 Lipca 2020

Autor tekstu:

Artur Łokietek

Udostępnij:

Wreszcie ruszyła oficjalna polska odsłona strony Tesli. Firma Elona Muska rozpoczęła oficjalną dystrybucję w naszym kraju. Samochody producenta możemy nabyć już za... prawie 200 tys. złotych. Co ciekawe, stanął nawet "tymczasowy salon".

Tesla postanowiła rozpocząć oficjalną dystrybucję w naszym kraju. Samochody od firmy Elona Muska kupimy za niemałe pieniądze.

Samochody Tesli w Polsce

Dotychczas każdy, kto miałby fundusze oraz chęci na zostanie szczęśliwym posiadaczem samochodu Tesli, musiał szukać samochodu od pośredników, co najczęściej sprowadzało się do zamówienia samochodu zza Oceanu. Oczywiście istniała też możliwość kupna samochodu "z drugiej ręki". Teraz jednak firma Elona Muska postanowiła oficjalnie rozpocząć dystrybucję swoich maszym w naszym kraju. Zaowocowało to powstaniem polskiej odsłony oficjalnej strony Tesli, a nawet tzw. "tymczasowym salonem", który aktualnie mieści się jedynie w Warszawie. 

Ceny samochodów Tesla

Na stronę traficie pod tym adresem. Ceny pojazdów nie są zaskakujące - wymagają solidnych funduszy. Model 3 w wersji Standard Range Plus kosztuje 195 490 złotych, co jest najmniejszą ceną za samochód od tego dystrybutora. Tesla Model S kosztuje 360 480 złotych, zaś Model X wyceniono na 385 490 złotych. Warto tu jednak zaznaczyć, że dużo rzeczy w samochodzie jest customizowanych - nic nie stoi na przeszkodzie aby wybrać odpowiednią kolorystykę czy wykończenie wnętrza. Można również nabyć szereg dodatkowych funkcji. Przykładowy (i w sumie niezbędny w samochodzie tej marki) autopilot kosztuje tyle, co nowiutki samochód, bo 40 tys. złotych. 

Salon Tesla w Warszawie

Zamówienia przyjmowane są z wyprzedzeniem, gdyż mają być realizowane od listopada. Jednocześnie Tesla uruchomiła również tzw. "tymczasowy" salon, który mieści się na Wilanowie w Warszawie na ulicy Klimczaka 1. Wybierając się tam można samemu sprawdzić tkaninę z foteli, wykończenie, podsufitkę czy kolorystykę, a także zamówić wybrany model na miejscu. Dostawa realizowana jest pod wskazany adres bądź odbiór samodzielny.

Podobne artykuły

Astronauci na ISS

Technologie

Załoga misji Crew-1 powróciła na Ziemię. Wielki sukces SpaceX i NASA

Czytaj więcej >
London City Airport

Technologie

London City Airport wprowadza rewolucyjną technologię. Pierwsze duże lotnisko z cyfrową wieżą kontroli

Czytaj więcej >
Smartfon Cat S42 H+

Technologie

Idealne w czasie pandemii. Antybakteryjne smartfony już w sklepach

Czytaj więcej >
Smart

Technologie

Bielizna monitorująca nasz organizm. Inteligentne majtki wchodzą na rynek

Czytaj więcej >
Oculus Quest 2

Technologie

Gogle Oculus Quest 2 bez obowiązkowej integracji z Facebookiem. Prywatność jednak kosztuje

Czytaj więcej >
Mars

Technologie

Znamy datę lądowania nowego łazika na Marsie. Chiny idą jak burza

Czytaj więcej >