Galaxy Note S20 Ultra
Źródło: Samsung

Pierwsze oficjalne zdjęcie Samsung Galaxy Note 20 Ultra. Wpadka, czy planowany marketing?

Kuba WielochKuba Wieloch
2 Lipca 2020

Ujawniono pierwszą grafikę nowego telefonu Samsunga. Na miesiąc przed premierą. Wpadka?

Korańska firma Samsung jest jednym z największych gigantów na rynku smartfonów. Co za tym idzie, żaden medialny ruch tej firmy nie powinien być przypadkowy. O dziwo firma ujawniła model Galaxy Note 20 Ultra na miesiąc przed premierą, prawdopodbnie przypadkowo.

O modelu Galaxy Note 20 Ultra do tej pory nie wiedzieliśmy zbyt wiele. Pojawiły się póki co jedynie plotki o tym, że telefon będzie miał wbudowany aparat 108 Mpx. Przez przypadkowo ujawnienie grafiki telefonu na ukraińskiej stronie Samsunga wiemy o wiele więcej. Chociażby o designie telefonu i wyglądzie tylnego panelu.

Model zaprezentowany na grafice jest w kolorze Mystic bronze. Nie odróznia się on szczególnie designem od swoich poprzedników, wciąż jest to prosta prostokątna bryła. Na grafice widnieje również rysik S Pen, który stał się już symbolem Note'a. Zauważyć można również wystający moduł z trzema obiektywami.

Nie zapowiedziano jeszcze oficjalnej prezentacji Galaxy Note 20 Ultra, jednakże z przeciaków można wywnioskować, że powinna się ona odbyć na początku sierpnia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gracze zadecydowali jakie gry powinny trafić do kanonu lektur szkolnych. Eksperci mają odmienne zdanie
  2. Tesla najbardziej wartościowym producentem samochodów na świecie. Wyprzedziła Toyotę i resztę gigantów
  3. Wyciekły hasła. Ponad 7 mln użytkowników z tą samą kombinacją znaków. Aż prosili się o włamanie
  4. Wyścigi latających ścigaczy? Już niedługo będzie to możliwe

Następny artykuł